Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak ha a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha a párom játékfüggő?

Figyelt kérdés

A párom elkezdett egy stratégiai játékot.Travian.

Ez egy háborús játék.A baj az,hogy állandóan foglalkoznia kell vele,mert amúgy nem lenne értelme játszani.Ezért örökké a gép előtt ül.Ha megyünk valahová akkor a telefonján játszik.3 hónapos a fiúnk.Az egész terhességem alatt e miatt veszekedtünk és most is.Ez a játék 1,5-2 évig is tarthat,de én nem bírom addíg.Meg gondolom utána talál majd egy másikat.:((


2008. aug. 19. 11:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

hát, ez gáz. a számitógépes játék képes ugyanolyan, vagy legalábbis hasonló függőséget kialakitani, mint a cigi a vagy a pia. tapasztalatból tudom, én anno sokat wowoztam.


sajnos sokat tenni nem tudsz, ha magától nem akarja abbahagyni, te nem fogod tudni sehogysem kényszeriteni, annyit tudsz csak elérni, hogy tönkremegy a kapcsolatotok.

2008. aug. 19. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

ez egy hobby. ami nem baj. a baj az hogy külömbséget kell tennie család és hobby között.

egyezetek meg hogy mikor, napi szinten hogyan játszhat.

nekem a párom imád online pókerezni. elég jól játszik már réota plusszba van,´de egyszer nagyon elhanyagoltnak éreztem magam. mondtam neki és mondta hogy függönek érzi magát. erre abban egyeztünk meg hogy nem lesz netezés este, ha még is akkor ha valamelyikönket zavarja akkor a másik abba hagyja. és bejött. néha szól hogy lesz egy verseny szeretne rajta részt venni. de nem minden este.

2008. aug. 19. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
mondd meg neki hogy ez hihetetlenül gáz hogy egy játékon függ, azzal meg aztán nagyon leéget téged hogy a mobilon is tolja ha veled van... ha már annyira kocka akkor legalább olyannal játsszon ami nem korlátozza akkor játszik vele és annyit amennyit épp kedve tartja (vagy ami még jobb: amennyit engedsz neki), mesélj neki azokról a ferdeszemű ifjakról akik napi 2 napot játszanak ahelyett hogy csajoznának buliznának és nem hiszem hogy rájuk akarna hasonlítani. nem az a baj ezekkel a játékokkal amit a média hangoztat hogy erőszakosak lesznek tőle meg bele lehet halni meg minden hanem egyszerűen gáz. taszítja a nőket.
2008. aug. 19. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Már mindent mondtam neki.Beszéltünk róla szépen..csúnyán,de hiába.Pár napig kevesebbet játszik,aztán visszaesik,mert ha elhanyagolja,akkor betmadják.Sokszor még éjjel is ,mikor eszik a bébi akkor is nyomja a telfonján.
2008. aug. 19. 12:20
 5/12 anonim ***** válasza:

Nem talál másikat, hanem újra kezdi a játékot.


ha együtt éltek költöz el tőle, 1-2hónapra(érezze hiányodat, gondolom jól el van azzal hogy ott vagy neki), de szólj/hangúlyozd neki hogy a játék miatt van.


gondolom a gyerek miatt nem akarod elhagyni, de jelenleg ez a legvárhatóbb jövöje ennek a kapcsolatnak.


ezen magának kell változtania. még abban bizhatc hogy a gyerek megváltoztatja és veletek fog foglalkozni.


veszekedni nem érdemes, mert magadnak sem teszel jót és ő csak azért se fog engedni.


ha eladod a számítógépet hogy ne tudjon játszani azt pofonnak veszi és megint csak "bunyo" lesz a vége. az lehet a baj hogy szerintem ugy van vele hogy te már az ővé vagy, és ugyse hagyod el; ebben a tudatban/biztonságban élhet. ebből kéne kizenditeni.


mondanám hogy állíts be egy másik pasival akire féltékeny lehet és akkor remélhetőleg reagál is valamit. vagy egy színjáték arra vonatkozolag hogy megcsalod. a gáz akkor lesz ha nem érdekli.

finom,egyszerübb megoldás: légy nehezen elérhető a számára. a cél hogy veled beszéljon, hogy csókolhasson ahhoz sokat kelljen fáradnia. keveset légy a közelébe,otthon, megy anyukádhoz/barátnőhöz vagy valakihez akinél jó el tudod ütni a napodat.


ha "visszaesik,mert ha elhanyagolja,akkor betmadják." akkor törölje magát. tudom nehéz. én iwiw függő voltam, percenként néztem, de erőt vettem magamon és töröltem magamat. az a baj hogy ezt neki kell megtennie.

2008. aug. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

"mondanám hogy állíts be egy másik pasival akire féltékeny lehet és akkor remélhetőleg reagál is valamit. vagy egy színjáték arra vonatkozolag hogy megcsalod. a gáz akkor lesz ha nem érdekli.

finom,egyszerübb megoldás: légy nehezen elérhető a számára. a cél hogy veled beszéljon, hogy csókolhasson ahhoz sokat kelljen fáradnia. keveset légy a közelébe,otthon, megy anyukádhoz/barátnőhöz vagy valakihez akinél jó el tudod ütni a napodat. "


szerintem megcsalós dolgot még csak ne is szinlelj, akkor már boritékolni lehet a kapcsolat végét. ha kicsit megvonod tőle magad, azzal csak azt éred el, hogy még többet fog játszani.


viszont az elköltözéses ötlet, az nem volt rossz. 2-3 hétre próbálj meg szülőkhöz, vagy akárhova menni, és ne keresd, mindig ő hivjon, akármekkora is a kisértés, főleg az első napokban. ha tényleg hiányoztok neki, akkor rá fog eszmélni, hogy most mit veszithet, ha viszont nem keres, akkor te tudhatod, hogy nem számithatsz rá.

2008. aug. 19. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
ne moss rá és ne fözz neki enni. ha nem lesz tiszta gatyája és szeretne egyet akkor mond meg neki milyen feltételekkel kap tiszta nadrágot. ha éhes fözzön magának csináljon magának bármit is. egyszer csak ráeszmél mi van, he nem akkor meg nincs értelme együtt. vagy is lehetne neki egy kis idöt adni ha teheted költözz el párnapra.
2008. aug. 19. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól értettem, sem a szép szó, sem a veszekedés nem használ, ez esetben viszont tényleg betegégről van szó. Keressetek fel mihamarabb 1 pszichiátert, ha nam akarod, hogy tönkremenjen emiatt a kapcsolatotok.
2008. aug. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
73%
Én WoW-ozok (lehet kockázni, nem érdekel)Már régóta játszottam, mikor megismerkedtünk a bnőmmel. Az első ebből adodó szóváltásnál, erőt vettem magamon és elmondtam neki, h nekem ez a hobbim, szeretem csinálni, ezvan. A játékban is szóltam a többieknek, h nekem bnőm van, lesz olyan h nem tudok jönni. Mindenki megértette a dolgot és nincs már ebből veszekedés. Van olyan, hogy este átjön bnőm, ő fekszik az ágyon, én játszom és közben beszélgetünk. Próbálj meg vele teis beszélgetni a játékról kérdezd meg hogy mit kell benne csinálni, jó-e ő ebben, szokott-e nyerni ilyesmi. Lehet, hogy téged kvára nem érdekel, de neki jól eshet, hogy érdeklődsz a "hobbija" iránt.
2008. aug. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát igen, a travian eléggé adiktív egy játék. Nekem is ki van a tököm amikor hulla fáradt vagyok de muszáj bekapcsolnom a gépet hogy élelemellátást küldjek a seregemnek. :D A válasz a kérdésedre: önkontroll! Az én klánvezérem is felvett egy másik tagot vezértársnak, mert gyereke lett és ő fontosabb. Kérdezd meg tőle: melyik a fontosabb: pár virtuális katona és falu, vagy a saját gyereke.

Egyébként megyik szerveren játszik? Lekatapultozzuk a barátnőmmel! :D

2008. nov. 15. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!