Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok/fiúk! Melyik a "jobb"?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/fiúk! Melyik a "jobb"?

Figyelt kérdés

A) Összejönni valakivel, akivel nem az igazi, de legalább van mellettünk valaki, aki szeret és azért barátságnál mi is jobban kötődünk hozzá (mintha a testvérünk lenne)


B) Várni azt, hogy végre megtaláljuk az igazit, de ez lehet, hogy egész életre csak várakozás marad


Csak ez a két lehetőség van. Utóbbi eléggé ötöslottó...


Beszéljünk itt átlag huszonéves emberekről, átlagos elvárásokkal.


2013. jan. 22. 20:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Én azt hittem, hogy a B... de amikor az A alanya dobott, akkor rájöttem, hogy tévedtem.
2013. jan. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Aki az elsőt választja, az állandóan kapcsolatból-kapcsolatba fog ugrálni, és sosem lesz boldog. Aki a másodikat, az pedig mindig egyedül marad, mert neki senki sem jó. Akkor már az első: legalább szex van.
2013. jan. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én is hasonló cipőben járok és nem tudok dönteni. :/

De lehet meg kéne próbálni az A lehetőséget, hátha működni fog.

2013. jan. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az A verzió szerintem semmiképp nem opció. Elkötelezni magad egy olyan ember mellett akit nem szeretsz, (vagy úgy mint a testvéred? :|) egy nagy hiba szerintem.

Ha gondolod adj neki esélyt, pár randit, aztán előfordulhat hogy kialakul valami erősebb érzés, akkor bele lehet vágni. Viszont alapvetően érdemes várni az igazi szerelemre.

Egyébként szerintem lehetne az a C hogy tetszik valaki, összejössz vele, aztán rájössz x együtt töltött idő után hogy nem ő az igazi, ugyanis ilyen C verziójú kapcsolatokból van a legtöbb, csak (ha a te elmefuttatásodat követem) sokan benne maradnak az A variáció alapján egy C típusú kapcsolatban mert félnek hogy a B sose jön össze. Ez viszont butaság, hazudsz magadnak, hiszen jól tudod hogy soha nem lesz olyan az az ember akivel egy A típusú kapcsolatban vagy mint amilyen szeretnél, és ezzel mindkettőtök idejét elveszed attól hogy rátaláljon a B-re. Lehet hogy sok C kapcsolatod lesz, de még az is jobb mint egy A, mert ott legalább őszinték az érzelmek, tartanak ameddig tartanak, de legalább megadod magadnak az esélyt hogy megtaláld a foltodat :)

2013. jan. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Gatha válasza:

Elméletben nincs azzal semmi baj, ha együtt vagy valakivel, aki nem életed szerelme, csak kötődtök egymáshoz. Ez azonban csak addig működhet, amíg tisztázva van, hogy a felek pontosan mit tehetnek bele a kapcsolatba és mit kaphatnak ettől a kapcsolattól, s a mérleg egyik irányba sem leng ki nagyon. Azt írtad "szeret" , ha ez a szerelmet jelenti, akkor szerintem neked is egyértelmű, hogy a mérleg elbillent, és a másik fél súlyosan sérülhet egy ilyen kalanddal. Ha nem szerelmet jelent, akkor is érdemes rajta elgondolkodnod, hogy megéri-e veszélyeztetni a köztetek már kialakult "testvéri" viszonyt, hiszen ahogy megérkezik majd az aktuális "B" az életedbe, "A"-nak távoznia kell, márpedig "B" jönni fog, még ha később ki is derül, hogy csak illúzió volt.

Amiket leírtam, azok általánosságok. Még ezekhez hozzácsapódik a személyiségetek, amiről nem tudok nyilatkozni, hiszen nem ismerlek titeket. Személy szerint nálam az "A" soha nem lehetne opció, de nem zárom ki, hogy másnál működhet...

2013. jan. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!