Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, ti megkérnétek a barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti megkérnétek a barátnőtöket, hogy körömerősítő lakkal fesse be a körmötöket? És mit gondoltok erről? :/

Figyelt kérdés
2013. jan. 22. 21:27
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Nem erről van szó 83%-os!
2013. jan. 22. 22:23
 12/22 A kérdező kommentje:
Ja, és persze gondolom az is természetes, ha női tusfürdővel mos hajat, testet, miközben ott a férfi tusfürdő? Vagy mikor hosszú volt a haja, azt vasalta? Én nem csináltam ilyen dolgokat fiatal koromban, pedig nő vagyok.
2013. jan. 22. 22:24
 13/22 anonim ***** válasza:

Ha nem fér bele neked ez egy kapcsolatba, akkor szakíts vele, vagy közöld vele, hogy figyelj drágám, túl csajos vagy, és én erre intoleráns vagyok.

Én ezzel nem tudok mit csinálni.

2013. jan. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
83%-os te hány éves vagy?
2013. jan. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
És ez miért fontos?
2013. jan. 22. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Mert te most férfit akarsz magadnak vagy egy cicafiút aki ilyeneket csinál?
2013. jan. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Szerintem oda kellene figyelni arra, mit ír le az ember, és mit nem. Sehol nem írtam, hogy ilyen pasit akarok. Nekem a pasis pasik jönnek be, nem pedig a cicafiúk, ettől függetlenül semmi bajom a kevésbé férfias pasikkal, mint emberrel. Csináljon azt, amit akar, engem nem zavar, sőt, ha megkért, szívesen kölcsönadom neki az összes sminkcuccomat, ha erre kér. Ez ugyan olyan, hogy valaki nem szereti a nagyfülűeket, akkor max nem jön össze vele, de ha szorult belé tolerancia, nem fogja kiutálni a közösségből, csak mert eláll a füle.
2013. jan. 22. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Azt meg végképp nem jelentettem ki, hogy pasit akarok. Honnan szedtek ti ilyeneket? Melyik soromból? Ti ilyen csodagyerek-vergiliusok vagytok, hogy ENNYIRE olvastok a sorok mögött?
2013. jan. 22. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Most te azt mondod,hogy nem jönnél össze ilyennel,mert neked a pasis pasik jönnek be,de a kérdező azt kérdezte,hogy ha a pasid ilyen lenne akkor mit csinálnál.

Nem egy haverról írt aki kölcsönkérné a sminkedet.


Szóval hány éves is vagy?


én 29

2013. jan. 22. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
21%

A kérdező azt kérdezte, hogy a fiúk megkérnék-e a barátnőiket.

Javasoltam neki, fesse be neki, ellenkezett. Firtattátok a személyes életemet, mint a koromat és a nememet, mert a válaszomból adódóan sejtetted/tétek, hogy csak egy hülye csaj hadoválhat össze olyan hülyeségeket, mint egyéni szabadság-és döntési lehetőség a saját testünket illetően, vagy egy b.zi. Hát nem. Ezek után, próbálsz itt a koroddal a földhöz vágni. Igazából ez sem sikerül. Valóban, nekem nem kell cicomás pasi. Szerintem az, hogy ki mennyire figyel oda magára, már azelőtt kiderül, hogy valaki a párjának hívjon valakit. Ha meg valaki rossz ember ismerő, az csak a saját problémája, hogy ismerkedés közben nem tűnt fel, hogy vasali a haját, vagy az ilyen apróságokra ad. Aztán próbáljátok bebizonyítani, hogy én nem válaszolok hasznosan a kérdésre, meg beszélek marhaságokat, mikor elmondtam, mit csináljon: ha nem tetszik neki, beszélje meg vele, vagy dobja. Ezek után az egész kérdéskört az én irányomba fordítottátok, és ezek után engem próbáltok hülyének beállítani. 22 éves vagyok, a kérdésre válaszoltam, toleráns vagyok, próbálsz itt rám magyarázni hülyeségeket, igazából a valóság az, kedves 29 éves, hogy ezt most én nyertem.

2013. jan. 22. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!