Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan legyen új barátom? 14/L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyen új barátom? 14/L

Figyelt kérdés
Szeretnék olyan pasit találni, aki debreceni és elfpgadja hogy vegetáriánus vagyok, esetleg ő is az... Hogyan találhatnék ilyen srácot??? Ja és lécci normális válaszokat adjatok..

2013. jan. 23. 14:53
1 2
 1/16 Pretty Ballerina ***** válasza:
Adj fel hirdetést.
2013. jan. 23. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
14 évesen miért kell neked pasi és miért vagy vega? Jön a husvét és nem zabáld tele magad sonkával? O.o
2013. jan. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Hirdetésen kivül... :)

Nem akarom hirdetni magam...

2013. jan. 23. 14:55
 4/16 anonim ***** válasza:

Eh minek neked pasi ilyen korban?Tanulj inkább.Amúgy se lehet csak így megmondani.

Nézz körül vega éttermekben hátha van olyan

2013. jan. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Ja erről eszembe jutott 1 vicc..


-Miért nem élvezkednek a vega nők szex közben?

-Mert titkolják mások elől, hogy egy kis darab hús mekkora élvezetet tud nyújtani

2013. jan. 23. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Új???? ez poén? Tizenévesen?
2013. jan. 23. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Nem nem zabálom tele magam... 4 éve vagyok vega... Egy baleset után lettem az.. És azért szeretnék pasit mert szügségem van valakire... :-D
2013. jan. 23. 14:57
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes nekem is szükségem volt valakire.Aztán még is egy motort vettem...
2013. jan. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Kérdező, mert szükséged van valakire?

Ez mintha társfüggőség lenne a részedről.. hhmm...

na midnegy, ismerkedj suliban, meg ahol tudsz... :)

2013. jan. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

"És azért szeretnék pasit mert szügségem van valakire... :-D"


Hidd el! Ráérsz még! Minek? Minek kell ilyenkor egy pasi? Egy normális nő, akarom mondani kislány ilyenkor tanul. Max. tetszik neki a suliba ez-az. De ha elkezd járni valakivel, annak előbb-utóbb az ágy a vége. De hát te még testileg sem vagy teljesen fejlett. Fejlődés alatt vagy pár évig. És már most rongyként akarod magad valami fiúcskának adni. Hisz köztudott, hogy a gyerekkori szerelmek 99%-a nem tartós. A gyermekek, majd kisfelnőttek fokozatosan alakítják ki, hogy hogyan és hol kívánnak élni a jövőben. Honnan tudod, hogy azzal a kisfiúval bármennyire is azonos céljaitok lehetnek, mikor még egyikőtök se tudja, hogy pontosan mit kezd az életével?


Nem értem a mai fiatalokat.

2013. jan. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!