Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítsak? Szerintem nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítsak? Szerintem nagyon bunkó volt.

Figyelt kérdés
A pasimnak írtam egy sms-t hogy nagyon ramatyul érzem magam. Ő melóba volt, de mikor kijött, kaptam választ, aminek igazából köze nem volt ahhoz amit írtam, csak hogy megy haza, meg holnap várjam, puszi, és ennyi. Rákérdeztem, kissé flegma stílusba, hogy ez már mi, az nem érdekli, hogy kivagyok, erre meg azt kaptam, hogy beszéljek szépen. Én kitartok mellette minden bajával együtt (van neki elég), ő meg lerendezi ezt annyival, hogy jó, bocs, szeretlek, alszok, szia.
2013. jan. 23. 23:10
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

hát ha nálad ez szakító ok... már megbocsáss de akkor nem érdemelsz kapcsolatot

oké, valóban nem túl szép gesztus, de biztos megvolt az oka.. esetleg beszélgessetek és kiderül..

2013. jan. 23. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
ezért akarsz te szakítani?
2013. jan. 23. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
De nagyon bunkó volt. "Mit gondolok én, hogy neki van ideje sms-ezni?" Hát ha rosszul vagyok igenis legyen már rám ideje, ha nekem is van rá, mindig.
2013. jan. 23. 23:15
 4/19 anonim ***** válasza:
lol... szerintem először csak ijessz rá a szakítással, lehet, hogy meggondolja magát...
2013. jan. 23. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Most komolyan nem bunkóság ez?
2013. jan. 23. 23:18
 6/19 anonim ***** válasza:
Szerintem beszélgessetek többet.
2013. jan. 23. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

de igen, bunkóság

de az meg picsäság, hogy így viselkedsz

2013. jan. 23. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Ha korabban is volt ilyen, akkor szakits. Ha nem, akkor csak siman szar napja volt
2013. jan. 23. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

ma 23:18

bunkosáég persze de ez nem lehet szakító ok.... akkro te sem vagy fejben érett ha ennyiért kidobot. Neki is lehet sz*r kedve votl mert lecseszték vagy akármi...

2013. jan. 23. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Persze. Fáradt, fáj mindene, meg hasonlók. Konkrétan ilyen nem volt még soha. Néha azért előfordul, hogy úgy érzem nem tud, vagy nem akar mit kezdeni velem ha bajom van.
2013. jan. 23. 23:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!