Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Könyörögnél neki, hogy jöjjön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Könyörögnél neki, hogy jöjjön vissza? Élvezi, hogy a barátja élettársa sajnálja őt? Bírjam ki és ne hívjam fel? Meddig? Várjam meg, amíg ő jelentkezik?

Figyelt kérdés

Mostanában férjemmel, ha összeveszünk, ő elmegy és nem alszik itthon. Ekkor mindig felszoktam hívni és könyörgök neki, hogy jöjjön vissza. Úgy vettem észre, mintha kezdene rendszert csinálni belőle. Szerintem élvezi, hogy a barátja élettársa sajnálja őt. Ráadásul egyre jobban kéreti magát.

Ti mit tennétek? Bírjam ki és ne hívjam fel??? Meddig? Várjam meg, amíg ő jelentkezik??? Ha a büszkesége nem engedi neki, hogy tegye meg az első lépést?

4 gyermekünk van és 10 éves kapcsolatunk.

Ja és sokszor nem is veszem észre, hogy pont min húzza fel magát, mert én boldog légkört érzek és egyszer csak puff, megy ... néha jogos csak.



2013. jan. 23. 23:16
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
88%
Lehet hogy tetszik neki a barátja élettársa. Én biztos megsértődnék, ha 4 gyerekkel ott hagyna, főleg indok nélkül...
2013. jan. 23. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
85%
Azért csinálja mert te visszaköönyörgöd pár napig könyű megoldani a szállást de utána kifogy a lehetöségekből és haza megy. Hagyd szivasa csak meg magát.
2013. jan. 23. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
100%
1. vagyok. Ja amugy én se hívnám fel, megvárnám míg hazakullog, mert hát ugye nem ülhet hetekig a barátjáék nyakán :D
2013. jan. 23. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
94%

1. Én nem könyörögnék

2. nem hívnám fel

3. Amikor hazajön és nincs sértődött állapotban akkor elé állnék és azt mondanám neki.

"Drágám! Ez volt az utolsó hogy elmentél napokra. Ha még egyszer így lelépsz akkor vidd a cuccodat is, mert ebből elegem van. Akkor többet vissza se gyere. Komolyan mondom. Ha elmész még egyszer mire visszajön mi már nem leszünk itt (vagy ha nincs hova menni akkor zárat cserélek.

4. Ha elmegy újra akkor megtenném amit előbb írtam. Vagy lelépnék a gyerekekkel vagy zárat cserélnék.

2013. jan. 23. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
90%

Ez szép"-elfutni a problémák elől...Miért könyörögsz?-Annyira 'sárkány voltál vele? Négy gyermek után és sok összekapás után meg nem a büszkeségnek kell dominálni a párodnál sem,-hanem a problémamegoldásra törekedni.-Ha szeretitek egymást...

Nekünk csak két gyermekünk van és 20-év van mögöttünk,de sokat beszélgetünk és mindig a hibás fél kér elnézést-(mondjuk nem könyörög). Jó lenne ha tudnátok rendezni a kapcsolatotokat.- Őszintén kívánom,hogy sikerüljön.

2013. jan. 23. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
93%

A férjed volt az első gyereked az 5 közül. Egy felnőtt férfi, akinek 4 gyereke van, nem teheti meg, hogy csak úgy lelép napokra, kipiheni, kiszórakozza magát, aztán ha eleget csúsztál-másztál előtte a porban, még ő a király, hogy vissza méltóztatott jönni. Ilyet egy gyerek megtehet, és férfi, férj és apa soha. Kurv@ jó világa van nálad, te meg hogy lehetsz ennyire...? Abból csinál rendszert, hogy hülyét csinál belőled meg a 4 gyerekéből, és senkire nincs tekintettel.

Te tudod, meddig hagyod magad, a jelek szerint ez neked is egész jó játék. Én az első alkalom után ráb@sztam volna az ajtót az orrára, mikor vissza akart volna jönni. Ha pár éjszakát el tudott máshol tölteni, el tud egy további életet is tölteni akárhol, nincs szüksége családra.

Ne haragudj, de ekkora baleknak csak azt lehet nézni, aki tényleg az és hagyja magát. Ha kedve van, van családja, ha nincs kedve, akkor nincs, miféle hozzáállás ez? És anyósod helyében is már a szájába léptem volna a selyemúrfinak, hogy csipázza ki a szemét és észrevegye, milyen a nagybetűs élet, mert neki jobban tetszik dajkamesének!

2013. jan. 23. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 A kérdező kommentje:

De mi abba a jó neki, ha visszakönyörögteti magát? Miért nem lenne jó nyugalomban a seggén itthon?

Kifogy a lehetőségekből és hazajön?

Először ugye felhívtam és aznap vissza is jött. Aztán elkezdte, hogy felhívtam és azt mondta, hogy már hagyjam őt aludni, mert reggel dolgozik és másnap a munkahelyére elé mentem és hazajött.

Amikor hazajön már nincsen sértődött állapotban. Nem is értem az egészet, hogy mi a jó benne?

Bár sajnos már évek óta nem tudunk megbeszélni semmi komolyabbat, apróságokon kívül.

Ha azt mondanám neki, hogy ez volt az utolsó lehet, hogy el is menne.

A cuccait is szokta vinni. Már több van ott, mint itt.

Sőt van, hogy reggel magával viszi a laptopját és még ő mondja, hogy nem lehet tudni, hogy haza jöhet e, haza engedem e.

Azért könyörgök, mert imádom és nem akarom elveszíteni. Nem bírom ki, hogy ne hívjam fel, nem bírok nélküle aludni sem.

Volt olyan, hogy 1 napig nem hívtam fel. Na akkor meg volt sértődve, hogy biztos pasiztam.

Elnézést ő soha nem kért. Jó neked.

Valóban nem tehetné meg.

Nekem nem jó. Eddig nyeltem, de már nem bírom. De imádom és valahogyan észhez kellene térítsem.

Anyósomék azt mondják, hogy nekem kell összefognom és egyben tartanom a családot. Na, de egyedül?

2013. jan. 24. 00:01
 8/48 anonim ***** válasza:
100%
Sztem tuti megcsal es a veszekedeseket hasznalva lep le.
2013. jan. 24. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
100%

Jézusom...ne haragudj kérdező, de hány évesnek érzed magad?? 17 éves gyermektelen tininek, akinek tulajdonképpen mindegy, hogy hogyan alázzák meg?

Könyörgöm 4 gyereked van! Viselkedj már anyaként és rakd ki ennek az embernek a szűrét. Nem is értem, hogy hogy gondoljátok ti ezt...Hihetetlen.

2013. jan. 24. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
100%
4 gyereket csináltok, maikor még ti sem nőttetek fel. Ez fasza, gratulálok.
2013. jan. 24. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!