Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vannak olyan visszahúzódó/társ...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan visszahúzódó/társaságkerülő és egyszerű/konzervatív/csúnya külsejű lányok, akik nem szeretnek bulizni, hanem inkább a sport meg a művészet érdekli őket, és hasonló srácokat keresnek?

Figyelt kérdés

Ha van itt ilyen, vagy ismertek, mi a hobbija, hová jár szórakozni?


Unom hogy SZERINTEM (gyengébbek kedvéért ez véleményt jelent) a lányok szinte futószalagról esnek le, annyira unalmasak, jellemtelenek, buták, megjátszott nagyszájú csitrik (értsd 30-ig bezárólag). Nekem inkább egy értelmes, egyszerű lány kéne, akitől nem áll távol az erkölcs és nincs önértékelési pánikban, magyarul nem átlagos, "normális".

Tudom sokan keresnek ilyeneket évek óta, és nehéz, de próbálkozok még, hátha itt kapok értelmes tanácsot (nem hiszem). Sikertörténeteket is fogadok.


Nem itt akarok ismerkedni, csak kíváncsi vagyok létezik-e ilyen, szóval nem igazán akarok privátokat kapni, meg hogy hány éves vagyok küldjek képet, stb.


És nem feltétlenül a kiállításra járó művészkedő drogos mának élő "alter egyedi" lányokra gondolok, azok ugyanolyanok mint a mai átlaglányok, csak a stílusuk más.


Tudom, hogy az ilyet többnyire csak iskolában/munkahelyen lehet megismerni, de jó lenne valami más ötlet is.

Ha már itt tartunk lehetőleg a színház-könyvtár dolgot se erőltessük, onnan nincsenek jó tapasztalataim, se pénzem oda járkálni. A netes dolgokról sincs túl sok jó tapasztalatom, bár legalább van félpozitív is.

Meg lehetőleg ezeket a "bárhol lehet találni, majd találsz, változtassa a jellemeden, rossz helyen keresgélsz, ne csak nyavajogj" közhelyeket is hanyagoljuk.


Tudom hogy nem átlagos az ízlésem, és nem közkedvelt a jellemem, a beszólogatást kérem mellőzni, lehet 100 másik kérdésre válaszolni.

Nem véletlenül írtam ilyen hosszú kifejtést, aki nem veszi a fáradságot, és nem olvassa el, és ezek után is trollkodik, azt moderáltatom.

A véleményemre meg fenntartom a jogot.


Előre köszönöm ha valaki értelmesen tud válaszolni.



2013. jan. 24. 19:38
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy a környékemen nincs igazán élet. Lehet a tél miatt is, de azért nem látom igaznak, mert 1 másik kerületben meg télen is legalább 3-4 ember lenn van a sportpályán, máshol meg semmi.


A plázákat gyűlölöm, szóval kizárt. A baráti köröm meg elég szűkös, és az ő barátaik nem igazán az én kategóriám.


Ráadásul az átlag lány nem fogja megnyerőnek tartani a külsőmet, én meg általában unalmasnak találom őket. Lehet inkább valami koncerten kéne, csak hát az is pénz.


A kiábrándulást nem értem mire mondod.


Diáktüntetés. :D Romantikus alkalom. Ki tudja. Szolidaritás, elvtársak.


Kösz a tippeket, úgy látom sok új nincs a nap alatt, csak addig kell csinálni, amíg egyszer be nem válik.

Bár a tüntetés tényleg új volt :D

A chatben nem hiszek, ott csak idióta perverzek vannak és a szobák 90%a fiúkkal van tele.

2013. jan. 25. 18:27
 12/12 anonim ***** válasza:

Én ilyen vagyok. Rajzolok, festek, agyagozni is szeretnék elkezdeni ja es imadok enekelni! Itthon tanulok koreait, suliban olaszt emelt oraszamban meg persze az angolt (amit utalok is rendesen).

Hat igen en is inkabb baratnoimmel jarkalok el otthonrol. Nekem mondjuk bejonne ha valaki leszolitana a buszon vagy kutyasetaltatas kozben (nekem nem azert van kutyam eddig ez eszembe se jutott).

2013. márc. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!