Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hülyének nézne egy idegen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hülyének nézne egy idegen pasi, ha megkérném hogy csókolózzunk?

Figyelt kérdés

Egy ideje nincs barátom, és nagyon hiányzik egy kis gyengédség. Hétvégén buliban leszek. Arra gondoltam, hogy csak megkérek majd egy idegent hogy ha nincs barátnője, és ellenvetése csókolózzunk kicsit, és semmi több.

Nincs energiám, se kéretésre, flörtre, magyarázkodásra stb. tényleg csak smárolni szeretnék egy jót.

Tudom gyerekes vagyok, de már nagyon hiányzik ez.

24/L


2013. jan. 25. 15:04
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
en lesmarolnalak mikozben fogom a kezed es simogatlak
2013. jan. 25. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Nem félsz, hogy elkap a gépszíj?

Nekem rosszul esne, hogy egy kiadós csókolózás után azt mondana a lány, hogy kössz, viszlát.

2013. jan. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Félrehívod táncolni, aztán lesmárolod. Mondjuk valószínűleg ribinek fog nézni, de ne foglalkozz vele! ;)
2013. jan. 25. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Velem pont ez történt a múlthéten! Odahívott magához egy csaj és egyből smároltunk kb 1 percig nekem is jól esett neki is és persze nekem nincs barátnőm jelenleg csajozni mentem és szerintem csak neki se volt pasija :D de utána meg csak úgy otthagyott mint aki jól végezte dolgát xD én nevettem egy jót és mentem vissza a haverokhoz :D
2013. jan. 25. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Én mindig így nyomom. Mondjuk én csávó vagyok.
2013. jan. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
hülyének néznélek de belemennék
2013. jan. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!