Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi van a mai fiatal lányokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van a mai fiatal lányokkal akik az idős pasikra buknak?

Figyelt kérdés
Szerintetek normális dolog ez,hogy mostanában egyre többen ilyenek?
2013. jan. 26. 01:52
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:

"Engem is jobban vonzanak az idősebb férfiak.

Hogy miért azt nem tudom megmondani."


De pl egy példát csak tudsz mutatni vagy esetleg hogy mi tetszik meg rajta?

2013. jan. 26. 02:02
 12/26 anonim ***** válasza:

Hol? Itt pont ellenkezőleg, az figyelhető meg, hogy szidja őket az anyjuk mert már a kicsit fiatalabb kell nekik, nem ritkán.

Egy anyjuk korabeli nő ezt nem érti, hisz az ő korában úgy illet, hogy a férfi 6-8 évvel legyen idősebb.


Nagyanyám korában meg 8-10 évvel.


Most a párok között az átlag korkülönbség egyre kisebb: 2 év körül van.


Rossz környéken laksz. :)

2013. jan. 26. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
28%

Itt konkrétan egy válaszoló írta le, hogy jobban vonzzák az idősek.

Hogy a 16 éves lány 20 éves fiút akar? Az nem erről szól!


De még az sem, hogy a 16 éves lány belezúg a tanárbácsiba. A 16 éves fiú is épp úgy belezúg pár szexi milf-be, csak neki esetleg nehezebben jön össze (bár már még ez se igaz).


Ezt kinövik. Ilyenkor akarnak nagykislánynak tűnni, vagy még hiányzik az apukájuk. :)

2013. jan. 26. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
Biztos még nem voltál igazán szerelmes és nem érezted még azt,hogy valaki szinte a másik feled.Nem érezted még azt,hogy valaki tiszta szívből szeret és te is őt és nem tudnátok egymás nélkül élni.Majd ha egyszer te is így fogsz érezni és átéled,akkor rájösz,másképp nem.
2013. jan. 26. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
a fiatal fiúk nagy aránya borzalmasan nem férfi (persze kivételek tudom) na de az idősebbek közt kevés az arány de lassan már mindenki megbolondul
2013. jan. 26. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

Hát nekem én nem hiszem,hogy kislánynak számítok 24 évesen és az apukám sem hiányzik. Teljesen normális családi hátterem van,szüleim mai napig együtt vannak és szeretem apukámat.

Példát mondjak...komolyan nem tudok. Egész egyszerűen jobban megmozgatnak.(Ezalatt persze nem 50 évesekre kell gondolni...30-as korosztály pl)

2013. jan. 26. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
-nekem
2013. jan. 26. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

Hát attól függ milyen kategóriából nézzük. A 18 éves lányoknak pl nyilván valóan érettebb lesz egy 30 körüli férfi, nekem is vonzóbbak... a korombeli az mind csíra. :D

Másrészt sztem a nők az idősebb férfiban egyfajta "védelmező" szerepet látnak.

2013. jan. 26. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

37%-os válaszoló, tapasztalatból írom: nem minden nőre igaz ez. Inkább a "kislány, gyámoltalanabb" típusokra.


Mint ahogy érdekes fordított arányosságot figyeltem meg a picike, alacsony nők és a magas férfiak között.


Itt az oldalon az alacsony fiúknak még alacsonyabb lányokat szoktak javasolni. Pedig azoknál még annyi esélyük sincs.


Egy alacsony srácnak több esélye van egy vele egymagas, vagy nála picit magasabb nőnél.


A nagyon picike, védtelen lányok szinte mindig hatalmas, 180-as pasikat keresnek. Ezzel akarják saját piciségüket kompenzálni, valószínűleg.


Ahogy a túl kislányos nők, akik még nem "Nők" is hajlamosabbak idősebb, atyáskodó férfiakat előnyben részesíteni.


Itt is téved tehát a fáma, amikor egy éretlen, még "kisfiús" srácnak kislányos lányt javasolnak. Pont azoknak nem fog kelleni.


De továbbmenve, érvényes ez az érdekes fordítottság talán még a szép, csúnya lányokra is.


Egy csúnya lány gyakran előbb visszautasít egy szintén előnytelen külsejű fiút, mert nem arra gondol, hogy hozzá az illik, hanem arra, hogy majd mindenki azt gondolja: neki csak ilyen jutott, mert ő nem szép. Ezért várják tán még jobban a "szuperpasit", mint a szép lányok.


Mindenki gondoljon ebbe bele. Van benne igazság.

2013. jan. 26. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Egyszerűen menő idősebb pasival járni, azzal felvághatnak a barátnőik előtt. A pasi a csajok számára ugyanolyan kellék, mint egy táska v egy cipő: csak arra kell, h büszkélkedjen vele.
2013. jan. 26. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!