Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi van a mai fiatal lányokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van a mai fiatal lányokkal akik az idős pasikra buknak?

Figyelt kérdés
Szerintetek normális dolog ez,hogy mostanában egyre többen ilyenek?
2013. jan. 26. 01:52
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

A csajok az érett pasikra buknak, ez tény. Itt a gond csak az, hogy ők maguk meg éretlenek, és játszák a nagylányt.

Aki meg azt írja, hogy a szerelemben nem számít a korkülönbség: igen, amíg a pasi idősebb addíg senki nem köt bele. De ha a csaj az idősebb úgy már senki nem mondja, hogy nemszámít a kor.

Elég hülye egy helyzet ez.

Én azt mondom, hogy +2 év a max. mind1 kinek a javára :)

Am a suliban pl. kajak ezzel vágnak fel a csajok.

Ahogy észrevettem ha valaki mondja, hogy van pasija, a többit már csak az érdekli, hogy mennyivel idősebb.


Ez az egész, sajnos tapasztalat.

2013. jan. 26. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

King Kong biztos van ilyen is (mikor még ez jelenti, hogy ő is érettebbnek tűnhet általa). Ismertem én is ilyen lányt, most 27 éves és nemrég költözött össze egy 24 éves sráccal. 18-20 évesen szinte csak 30 feletti férfiak kellettek neki, jelenleg semmi vonzót nem talál a "saját" korosztályában.

Itt sok esetben megfigyelhető, hogy óvatosan bár, de a maguknál is fiatalabbat választják. De összességében a párok többségének tagjai egykorúak. (+- 1,2 év).


Meg lehet érteni a lányokat is. Ha valaki fiatalabb sráccal kezd, nem ő, hanem a környezet problémázik, a család, rokonság, idősebbek, hülyének nézik érte, nem ritkán a barátnők is. Le akarják beszélni, hajtogatják, ez mennyire nem normális, ijesztgetik, hogy később otthagyja a srác, hogy a srác még nem komoly, nem hozzá való, sőt, elég durva beszólások is vannak (4 évvel volt fiatalabb a fiú azt hiszem), egyik barátnő anyukája rendszeresen a lánya fejéhez vágta, hogy "a kisfiad lehetne!".


Meg lehet érteni, évszázadokon át a 6-8-10-12-15 év korkülönbség számított teljesen normálisnak. Egy 20 éves lányt simán "hozzáadtak" egy 35 éves férfihoz. Ez nehezen oldódik.


De átlagban, ahogy írtam, a két fél közötti korkülönbség minden látszat ellenére nem bővül hanem szűkül, mégpedig igen erősen.

2013. jan. 26. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Én is az érett pasikat szeretem. Tehát ezalatt 20-25öt értem. Számomra ők vonzóbbak,nem csak kinézetileg de más a gondolkodásuk is más mint a korosztályombelieké.:) 19/L
2013. jan. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

Tehár 19L-ként a 20-25 körülieket szereted. Hú de nagy szám! Átlag 2-3-4 év, ahogy írtam.

Mellesleg, mit gondolsz, egy 19 éves srác nem állna le egy 25 körüli nővel? Mint a huzat! :D

2013. jan. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

#24:

Itt jön amit mondtam:

19/L + 25F = Mindenki szerint perfect

19/F + 25/L = Mindenki szerint hülye a csaj

Na ezt nemfogom sose megérteni :/

2013. jan. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Én sem értem. Pedig sok lány rákattanna a pár évvel fiatalabb fiúkra! És ekkor jön, hogy a környezet, barátnők, anyuci, apuci le akarja beszélni, szívatja, kritizálja, stb. Ez nem ua. de ma találtam egy ilyet például.


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szexualitas__39..

2013. jan. 26. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!