Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jobban bejönnék a lányoknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jobban bejönnék a lányoknak ha cigiznék és innák ezerrel?

Figyelt kérdés

Mindig azt hallom hogy a lányok a rosszfiúkra buknak

A "rosszfiú" azt takarja hogy isznak cigiznek drgoznak?

Nagyobb esélyem lenne ha én is "rosszfiú" lennék?

(amúgy egyiket se csinálom)

15/f


2013. jan. 26. 10:10
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

nekem senki nem jönne be jobban, föleg, hogy én pl a cigifüstöt nem bírom (rosszul leszek töle)

az ivással nincs bajom, ha csak havi 2-3szor (és nem kéne mindig full részegre leinnia magát)

15/l

2013. jan. 26. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Jó ezt egy korombelitől hallani :) <3
2013. jan. 26. 11:09
 13/22 anonim ***** válasza:
A rosszfiu nem csak ebbol all, hogy iszol s drogozol. Ennel osszetettebb kicsit. Eleg ha ezek melle jol nezel ki, akkor tokmind1 milyen hulyesegeket csinalsz ugyis te leszel a hiro! Ha meg nem nezel ki jol, akkor legyel inkabb jo es tanulj, mert 20 ev mulva a rosszfiuk ehendoglenek, neked meg lesz eleted.
2013. jan. 26. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Én személy szerint ha innál ezerrel össze sem jönnék veled, a cigifüstöt útálom, drogos emberrel nem kínlódnék...


De hát ha neked party ribik kellenek, akkor tedd tönkre magad.

2013. jan. 26. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 Challyka ***** válasza:
55%
2 éve élek együtt a barátommal , nem iszik nem drogozik :) és mégis picit rossz fiú, azt sok minden mással elérheti. Nem a rossz fiúkat szeretjük, hanem a csábítókat..:P Amúgy cigizni cigizik, de ebbe semmi rossz fiús nincs, én is cigizek és nem vagyok rossz lány :D
2013. jan. 26. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

Értsétek már meg hogy nem kellenek "party ribik"!!!!!!!!

Egy okos kedves vicces megértő lány kéne aki magamért szeret

2013. jan. 26. 11:54
 17/22 anonim ***** válasza:
10:44 se látott még értelmes lányt :) Sajnálom őt és a hozzá hasonlóakat.
2013. jan. 26. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

Én 15 éves lány vagyok.

Nekem volt egy barátom, aki ivott és cigizett.

Hát figyelj, nem azért de...nem szívesen csókoltam meg.

Visszagondolva örülök hogy szakított velem, mert utálom ha valaki iszik és cigizik.

Most van egy másik barátom, aki nem iszik, nem cigizik és nem csavarog össze-vissza.

Mit ne mondjak...még jobban szeretem emiatt :)

Azt hogy a lányok a rossz fiúkra buknak...nem azt takarja hogy inni meg cigizni kell.

Hát...én a rossz fiúságot inkább az ágyba érteném.

Okééé még szűz vagyok! Nem azt kell ezalatt érteni hogy azt szeretem ha mindenki jól meg....* :D

Hanem ha nem az a beszari, aki nem mer hozzám nyúlni. Én rosszfiúság alatt ezt értem!

2013. jan. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Egy olyan srác,aki bagózik és iszik,nekem nem kell. Esélye sincs,bármilyen jól néz ki. Ha meg bunkó is velem,mert akkor menőnek érzi magát,el is küldöm melegebb éghajlatra. 17/L
2013. jan. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Gyűlölöm a cigit is és az alkoholt is.
2013. jan. 26. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!