Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jobban bejönnék a lányoknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jobban bejönnék a lányoknak ha cigiznék és innák ezerrel?

Figyelt kérdés

Mindig azt hallom hogy a lányok a rosszfiúkra buknak

A "rosszfiú" azt takarja hogy isznak cigiznek drgoznak?

Nagyobb esélyem lenne ha én is "rosszfiú" lennék?

(amúgy egyiket se csinálom)

15/f


2013. jan. 26. 10:10
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
59%

17: De láttam már normális lányt, nem is egyet, de nem egy esetről tudok, ahol a lány azért kacsintott félre, mert a pasija túl rendes volt vele, ő meg lefeküdt egy "rosszfiúval".

Most is amúgy az észérvek jönnek, hogy persze mindenkinek a rendes pasi kell. Igen, írtam is, hogy az eszükkel tudják a lányok, hogy nekik rendes férfi kellene, de amikor megjelenik a "rosszfiú", az észérvek csődöt mondanak, és jöhet az ágyjelenet. Ezzel alapból nincs semmi probléma, hiszen ezt diktálják az ösztönök. A probléma azzal van, hogy utána a lányok többsége elkezdi a kifogásokat keresni, azért, hogy megnyugtassa magát, hogy ő nem olyan, és még véletlenül sem ismerik el, hogy ösztönösen vonzódnak a "rosszfiúkhoz".

2013. jan. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
A lányoknak nem ez a lényeg, hogy cigizz meg igyál...az elérhetetlen, macsó férfiakra vágynak. Akik bárkit megkaphatnának, és ezért tepernek értük a csajok.. A lazaság a fontos, a divat (a mai világban elengedhetetlen), a jó duma (legyen vicces), stb. :D 17/L
2013. jan. 31. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!