Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az ellentétek vonzzák egymást?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ellentétek vonzzák egymást? Ez igaz?

Figyelt kérdés
mi a véleményetek erről?

2013. jan. 26. 18:16
 1/10 Pretty Ballerina ***** válasza:
100%
Mágneseknél igaz.
2013. jan. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
mágnesnél igaz, de nem láttam még olyat, hogy az emberek természeténél ez lett volna
2013. jan. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem igaz. Sok ellentét = sok vita, kevés közös téma.
2013. jan. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Normálisan kérdeztem a randizás témában, légyszi ne szívózzatok!
2013. jan. 26. 18:19
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
ellentét, mint fiú <-> lány úgy igen. jobb esetben. amúgy nem.
2013. jan. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
nem igaz ha valakivel hasonló személyiségek vagytok sokkal jobban kijöttök jó ha egyforma dolgokat kedvelitek és általában mindenben megegyezik a véleményetek
2013. jan. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nagyon nem. Dögunalmas, szenvedésekkel teli, meghunyászkodó szar viszonyra esetleg jó semmi másra. Eleve el sem indul semmi két össze nem illő egyed közt. Kezdjük tehát ott. Én sem tudnám magam elképzelni egy olyan nővel,aki nem az idaálom, nem olyan mint én vagyok, nem hozzámvaló.
2013. jan. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Rövid távon igen. Hosszú távon csak veszekedés, egymás nyúzása meg egymás megváltoztatására való törekvés. Egyszóval: pocsék.
2013. jan. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ez általában így van..Legalább is az esetek többségében így szokott lenni a környezetemben..
2013. jan. 26. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Szia!

Nekem személyszerint sosem jött be ez. Eddig csak olyanokkal voltam jóban akik hasonlítottak rám, ha meg egy olyannal akivel majdnem mindenben különböztünk, még ha akartam sem tudtam jóban lenni.

Még a szekálóimra is jobban hasonlítottam mit arra a csajra, de komolyan...szerintem sem ihaz.

2021. okt. 28. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!