Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érdekesek a nők, tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdekesek a nők, tényleg nagyon érdekes hozzálássuk van, vélemény? (Részlet a bejegyzésben)

Figyelt kérdés

Szóval amikor kiderül, hogy van barátja, és azért nem fogadta eddig a közeledésedet. De te elmondod, hogy téged ez nem érdekel, és tovább "udvarolsz", valahogy az a tapasztalatom ezidáig, hogy felengednek, és szívesen ismerkednek.

Most is így szedek épp össze egy csajt, közbe van barátja


Teljesen olyan, mintha úgy éreznék, én szóltam hogy van barátom, én szóltam, innentől nem az én felelősségem!

Furcsa, talán néhány pasinál is ez hasonlóképp működik nem tudom. De, hogy sok nőnél ez így van az biztos. Jó azt hozzá kell tenni, hogy nem többéves kapcsolatokról beszélek, olyanba nem is piszkítanék bele. Csak néhány hónaposokról, de akkor is...

Iszonyú könnyű dolgom van


2013. jan. 27. 01:11
 1/9 anonim ***** válasza:
a ribancok érdekesek,ezek a p.csák nem minősíthetőek nőnek
2013. jan. 27. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Igen. Jól látod. Fiúkra is igaz, de lányoknál is van. Felerészben felelősség hárítás.

Persze, inkább feléd.


"Jó a másodhegedűs szerep is? Remek! Akkor folytathatjuk!" :)

2013. jan. 27. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

1. Nem a nők hozzáállása ilyen, hanem bizonyos emberek hozzáállása. Lehet ez férfi vagy nő és ezen túl pedig nem mindenkié. Ne általánosítsunk.


2. Lehet nem jönne össze az illetővel (persze lehet, hogy igen) csak épp fényezi az egóját...

2013. jan. 27. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nálam soha nem lenne esélyed, ha lenne barátom.


Max. barátság jöhetne szóba más fiúval, de a barátomat sosem csalnám meg. Még ha valamiért kiderülne, hogy valaki más az igazi, akkor is először szakítanék a barátommal, rendet raknék magamban, elgondolkoznék, és utána dönteném el, hogy mi legyen a másik pasival.


Szóval inkább te vagy érdekes, ha azt hiszed, hogy mindenki ugyanúgy működik.

2013. jan. 27. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A korrekt hozzáállás, amit utolsó írt.

Ennek ellenére az emberek többsége szeret több vasat tartani a tűzben. Az is lehet, hogy semmi komoly, csak kis flört, eltölti az időt veled.

2013. jan. 27. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ráadásul ezt bűntelenül megteheti, hisz te tudsz róla, hogy barátja van. Nem tartozik neked semmivel.
2013. jan. 27. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ezt csak addig mondod, amíg nem találod meg az embered.

Ha engem próbálnál elvenni, kiröhögnélek, úgy mint a fajankót hétfőn.

Ha jól érezzük magunkat valakinél, akkor nagyon nevetségessé tud válni a próbálkozása egy harmadiknak.

De eddig szerencséd volt.

2013. jan. 27. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem minden Nőnél van így.

Ha nálam nyomulnál továbbra is, tennék róla, hogy baromi hamar elfelejtsd. De a barátom biztosan beleverné a buta kis buksidba.

2013. jan. 27. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Létezik a jelenség amit a kérdező írt, mindkét nemnél. Nem kell terelni.

De mondhatnánk, hogy a férfiak hozzáállása is érdekes.

Egyáltalán, miért nyomulnak olyanra, akinek barátja van?


Ezzel egyszerre tesznek maguk, a nő és egy férfitársuk ellen is. De ha az ő barátnőjükre nyomulnak, az baj.

2013. jan. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!