Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkor most igent mondott, vagy ez csak olyan semleges válasz volt?

Figyelt kérdés

Tegnap este írtam facebookon egy lánynak, akit még nem ismerek személyesen, hogy jobban is megismerkednék vele. Még valamikor éjszaka visszajelölt ismerősnek, és válaszolt is az üzenetemre. Abban viszont csak ennyi szerepelt: szia :) értem :)

Most ezzel azt akarta közölni, hogy ő is akarja az ismerkedést, vagy semmi ilyenről nincs szó, szimplán visszaigazolt és csak azért írt valami választ, hogy ne legyen bunkó? Egyszerűen nem tudom eldönteni :/


2013. jan. 27. 14:05
 1/9 anonim ***** válasza:
nem szerintem ő is akarja
2013. jan. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szerintem fel sem fogta.

Ahogy Stewie Griffin mondaná kib@szott egyszerű.

2013. jan. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát igen! Ezt én is utálom, előadok egy f@asza kis akármit. Várom hogy mi történik, erre jön a válasz hogy értem! Elég idegesítő! Még kiegészíteném a kérdést azzal hogy. Ha meg akar ismerni akkor miér ijen passzív a beszélgetés? És ha nem akkor mért nem írja hogy NEM?
2013. jan. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az értem, ebben az esetben NEM-et jelent, nem akart bunkó lenni, esély lehet, de csak lassan a testtel.
2013. jan. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Mert fiatalok vagytok és nem értitek a nőket. ;)

Basszuskulcs, állj már a sarkadra! A nők általában nem tudják, hogy mit akarnak, legfeljebb olykor elhitetik ezt magukkal, és néha még be is keményitenek, de még ilyenkor is bizonytalanok vágyaikban és befolyásolhatóak.


LÉPJ! Ennyi az egész, b*szdmeg. Aztán alakul, ahogy alakul. Ha nem tetszik az, amit a következő napokban elértél nála, akkor keress egy másikat. A fiatalok bonyolitják túl a csajozást, de semmi gond, ha már 50 nő átbaszta az agyatokat, majd megértitek, mi rejlik a javaslatom mögött. Működik, amit írok. Hangsúlyozom: nem lehet minden nővel összejönni. PRÓBÁLKOZNI KELL, DE AHHOZ NEKED KELL lépned. Ha nem működik, másnál próbálkozol. Ennyi.


És persze kivétel erősíti a szabályt, de nem építunk kivételekre.

2013. jan. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Még annyit -hátha nem értitek a dolog nyitják-, arról van szó, hogy NEM értelmezni kell a nőket! Ők saját magukat, vágyaikat nem értik tisztán! És összevissza nyilatkoznak meg.


Bár erre is van megoldási sablon, általában, de most nem térek ki rá. Bár ha valakinek nagyon kell, priviben, röviden ezt is elmondhatom. Ha csaj ír rám, legalább egy jót röhög saját magán, ha van kellő önkritikája, öniróniája. Ha pasi ír rám, meg megtud vmi számára újat, ha eddig nem tudta.

2013. jan. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Közben megkérdeztem tőle, hogy mégis mit gondol az egész szituról. Azt írta, "hát felőlem lehet". Nem tűnik túl lelkesnek így elsőre a csaj, de majd megmutatom neki, hogy mit hagyna ki ha nemet mondana! :D
2013. jan. 27. 14:38
 8/9 anonim ***** válasza:
Ember, mondom, hogy ne szó szerint értelmezd a nőket! Ezek szerint nagyon is beindult rád, bár látatlanban ne bízd el magad. Azért próbáld meg. Aztán lesz, ami lesz. ;)
2013. jan. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Látod, milyen ügyesen provokálnak a nők? ;)
2013. jan. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!