Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy nem találok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy nem találok egy ilyen férfit?

Figyelt kérdés

21 éves, a környezetem elmondása szerint nagyon szép arcú és nagyon csinos lány vagyok. Nem dohányzom/iszom/drogozom, nincsennek tetoválásaim/piercingek, jó anyagi körülmények között élek.


A férfi, akit keresek 25-40 közötti, megbízható, kedves, udvarias, gazdag.

A gazdagság nem azért elvárás, mert "pénzéhes" lennék vagy mert azt akarom, hogy eltartson, hanem azért, hogy pl. ne nézze ferde szemmel, hogy 20 évesen autót vettem magamnak vagy azt, hogy csak drága parfümöt, krémeket használok stb... hogy gond nélkül megtudjon hívni étterembe, moziba, színházba stb. A szüleimnél azt láttam, hogy az apukám állja mindig a cehet és ez nekem így a normális.


Cserébe én hű társa lennék (a megcsalás és társaik nálam elvi alapon szóba nem jöhetnek), odaadó, figyelmes, gondoskodó, vidám, és ha azt kérné, karriert feladva családanya (egyetemre járok, de a karrier számomra egyáltalán nem fontos).


Velem van a hiba? Oké, a melleim kicsik, elég alacsony is vagyok (160cm), és szexuális téren sem vagyok túlságosan tapasztalt (eddig egyetlen fiúval volt szexuális kapcsolatom).


Álomvilágban élek? Nincs ilyen férfi? Túl sokat kérek?


2013. jan. 27. 15:53
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
84%
Mert nagyon sok az ilyen pénzéhes ribanc, mint te, ezért a gazdag férfiaknál nagy a konkurencia.
2013. jan. 27. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:

túl nagyok az igényeid.

felteszem találsz egy 23 éves megbízható, kedves, udvarias, gazdag férfit, azt mondod rá, hogy köszi, nem kérek belőled, mert nem 25-40 közötti vagy??

2013. jan. 27. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 A kérdező kommentje:

A kort azért írtam, úgy hogy 25-től, mert tapasztalatom szerint a 25 alattiak meglehetősen gyerekesek még (a fiúk később érnek alapjáraton).


De akkor úgy írom, hogy max +20 év korkülönbség.

2013. jan. 27. 15:57
 4/42 anonim ***** válasza:
tudod a gazdagság nem erény hanem állapot. vagy van vagy nincs az nagyon szuper hogy kocsid van meg ilyenek de nem midneki olyan szerencsés környezetben nö fel mint te ezért nézik ferde szemmel azt hogy te drágább cucokat veszel magadnak. én nem vagyok kö gazdag de rám is néztek csunya szemmel amikor nem vmi olcso sört hanem heineket vettem és fujoltak h kulák vagyok szoval tudom miröl beszélsz bár ez a két töri nem egy lapon emlithetö... létezik ilyen pasi csak nagyon nagyon ritka
2013. jan. 27. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
71%

Azok a 25-40 éves pasik akik normálisak és pénzük is van rendesen, azoknak nem kell ilyen nő mint te, azok jobbat találnak nálad.

Azért nincs pasid.

2013. jan. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
100%
gazdag férfit kis mellekkel? háát..
2013. jan. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
67%

Nem Te vagy az egyetlen aki gadag pasit keres.

A kis cicijeid nem lenne gond, de ha ilyen igényeid vannak azt inkább tapasztalt szexuális élettel tudnád elérni. Ha tudod, hogy a pasit hogyan tekerd az ujjaid köré.

Bár, a fene tudja, izlés dolga az egész!

2013. jan. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:

ha gazdag egy pasi ő nem fogja elvárni, hogy te hűséges legyél... mivel ő sem lesz az.. megnyugodhatsz ;)

és mivel válogathat nem biztos, hogy téged fog választani... mivel a pasiknak nagyon számit a mell méret... és a magasság is.... sokkal csábítóbb egy szép hosszú láb :)

[link] ezt csak úgy mellékletbe :P

2013. jan. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:

Én elhiszem,hogy hű társa lennél, pontosan addig az időpontikg, amikor jön egy még udariasabb, még csicskább, még pénzesebb pofa, aki aztán mint a lószart az eső, úgy mossa el az előző tagot. Ez a celeb nőknél is így működik. Nagyon hűségesek amíg jól vannak tartva.

Amúgy jól teszed, te életed, ez meg csak egy feltételezés volt amit írtam. Persze, taposd ki a maximumot a lehetőségekből ,egyszer élsz. Csak annyi,hogy a hűség az is mullandó ilyen hozzáállással szerintem.

2013. jan. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 A kérdező kommentje:
Ki az a nő, aki az ilyen pasiknak kell? Hogyan jobb? Miben?
2013. jan. 27. 16:01
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!