Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy nem találok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy nem találok egy ilyen férfit?

Figyelt kérdés

21 éves, a környezetem elmondása szerint nagyon szép arcú és nagyon csinos lány vagyok. Nem dohányzom/iszom/drogozom, nincsennek tetoválásaim/piercingek, jó anyagi körülmények között élek.


A férfi, akit keresek 25-40 közötti, megbízható, kedves, udvarias, gazdag.

A gazdagság nem azért elvárás, mert "pénzéhes" lennék vagy mert azt akarom, hogy eltartson, hanem azért, hogy pl. ne nézze ferde szemmel, hogy 20 évesen autót vettem magamnak vagy azt, hogy csak drága parfümöt, krémeket használok stb... hogy gond nélkül megtudjon hívni étterembe, moziba, színházba stb. A szüleimnél azt láttam, hogy az apukám állja mindig a cehet és ez nekem így a normális.


Cserébe én hű társa lennék (a megcsalás és társaik nálam elvi alapon szóba nem jöhetnek), odaadó, figyelmes, gondoskodó, vidám, és ha azt kérné, karriert feladva családanya (egyetemre járok, de a karrier számomra egyáltalán nem fontos).


Velem van a hiba? Oké, a melleim kicsik, elég alacsony is vagyok (160cm), és szexuális téren sem vagyok túlságosan tapasztalt (eddig egyetlen fiúval volt szexuális kapcsolatom).


Álomvilágban élek? Nincs ilyen férfi? Túl sokat kérek?


2013. jan. 27. 15:53
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
egód hatalmas,és szerintem a szüleid nyomtak be a levelezősre is ;)
2013. jan. 27. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 A kérdező kommentje:

Éppen arról beszélek, hogy a férfiak várják el a nőtől, hogy ne adja fel az állását, mert kell a két kereset a családban, egyedül nem képesek fenntartani a családot.


Sok hasonló ilyen lány van? Lehet, nem tudom. Én magamon kívül 2-t ismerek.

2013. jan. 27. 17:05
 33/42 anonim ***** válasza:

na jó! nem kezdek itt magyarázni hogy mi melyik szövegedből szűrtem le, nem fogom ismételni magam mert úgyse érted meg.

AZONBAN! az ok, amiatt gazdag pasit akarsz egy rossz kifogás :D

mert drága krém.. úristen :D ne nevettess! melyik pasit érdekli, hogy mit veszel a saját pénzedből?

egyébként, jó lenne ha megértenéd, hogy csak olyan dolgokat várhatsz el a másiktól, amit te is teljesíteni tudsz. gazdag pasit akarsz? legyél te is gazdag, és akkor nagyobb esélyed lesz rá.

2013. jan. 27. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 A kérdező kommentje:
Igenis sok pasit érdekel. Kiakadnak és azt mondják "uristen de nagy igényű" pedig azért ez nem a kiakadás foka..
2013. jan. 27. 17:16
 35/42 anonim ***** válasza:
Oroszországba is kijönnél velem? Az sem baj ha ott kéne élned?
2013. jan. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 A kérdező kommentje:
Oroszországba? Persze, imádom a hideget. :D
2013. jan. 27. 17:26
 37/42 anonim ***** válasza:

Muhahaha én lefordítom a kérdésed:


Keresek egy olyan palit, aki nem riad el a qrva magas igényeimtől, ugyanis én nem pocsékolom a lukam senkire, én házasságban gondolkodom már most a még meg sem ismert palival, és mivel én úgy nőttem fel, ezeket a qrva magas igényeimet majd neki kell finanszíroznia. Cserébe én leszek a (beképzelt) cselédje.


Tiszta ellentmondás.

2013. jan. 27. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:

Helyes akkor csomagolj!

Csak annyi dolgod lesz h néha fát kell hasogatnod de legalább megedződsz egy kicsit.

2013. jan. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
38-as a király :D:D:D:D
2013. jan. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 A kérdező kommentje:
Attól, hogy Oroszország keleten van, az emberek nem feltétlen fát hasogatnak, mint a Ábel a rengetegben.
2013. jan. 27. 17:52
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!