Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol találok rendes férfit aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találok rendes férfit aki családot is akar?

Figyelt kérdés
Már az is ciki hogy itt teszem fel ezt a kérdést, de hátha jönnek jó ötletek :)
2012. jún. 18. 18:04
1 2 3 4 5 6
 1/59 anonim ***** válasza:
100%
Az kérdésem pedig az hogy érdemes e családot tervezni a világ mostani helyzetét ismerve...
2012. jún. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/59 anonim ***** válasza:
63%
Minden férfi akar családot, csak az nem mindegy hogy kitől és mikor. ;-)
2012. jún. 18. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/59 anonim ***** válasza:
a zsibiben
2012. jún. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/59 anonim ***** válasza:
100%

Jelenleg 23 éves vagyok, de 28-29 előtt biztosan nem szeretnék gyereket.

Egy gyerek hatalmas felelősség, másrészt szeretném még az életemet úgy élni, hogy csak magam miatt kelljen aggódnom ha teszem fel elvesztem a munkámat.


23/F

2012. jún. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/59 A kérdező kommentje:
Értelmes válaszokat várok :)
2012. jún. 18. 18:11
 6/59 A kérdező kommentje:

Kedves 23/f!


Ennyi idősen jól gondolod :)

Én se most rögtön akarok, csak már elég a sok suttyóból.

2012. jún. 18. 18:12
 7/59 ASOT ***** válasza:

Háát család az ugye akkor mondható ha gyerek is van....ergo hol találsz olyat aki gyereket is szeretne....


Az a férfi aki nem akar gyereket az attól még lehet ugyanolyan jó ember és rendes. Nem azon múlik h ki milyen jó ember h akar e gyereket.

Attól még szeretheti a gyerekeket, csak este ha hazamegy otthon szereti ha csend van, és nem neki kell pénzt előteremtenie a gyermekre meg tuti fedélt a fejük felé meg ilyeneket.


Egy gyerek felelősség! És egy életre szól! És pénz lehet hülyén hangzik h a pénzt mondom DE pénz! nagyon sok pénz. és ha meg akarsz adni mindent vagy egyszerűen jólétet akarsz akkor ahhoz nem árt ha nem havi 100.000-et keresel...

2012. jún. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/59 anonim ***** válasza:
Válassz olyan férfit, aki nem suttyó. ;-)
2012. jún. 18. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/59 anonim ***** válasza:

Hali



Én azt javaslom neked ,hogy a barátnőkkel járjatok össze beszélgessetek stb majd néha mutatnak be srácokat rokonokat stb akikkel szabadon beszélhetsz és ott kiválasztod ki az aki szeretne családot és nincs senkije.


Az első válaszolót jelenteni kell a moderátornak, illetve az anyukájának ,hogy ekkora tirpák "kommenthuszárt" ellett a világra. Itt látszik meg a jól neveltség. Kint az utcán az ilyen kölkök a cipőjüket nézve sétálnak és ha valaki meglöki őket ők kérnek bocsánatot. Ezt a nyomást engedik ki itt névtelenül.

2012. jún. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/59 anonim ***** válasza:
Egyébként én speciel nem vagyok suttyó, de van a világon rengeteg hely ahová elszeretnék jutni. Most ez a projekt. (persze ha idővel kerül mellém utazótárs az sem baj. ;-)
2012. jún. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!