Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy nem találok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy nem találok egy ilyen férfit?

Figyelt kérdés

21 éves, a környezetem elmondása szerint nagyon szép arcú és nagyon csinos lány vagyok. Nem dohányzom/iszom/drogozom, nincsennek tetoválásaim/piercingek, jó anyagi körülmények között élek.


A férfi, akit keresek 25-40 közötti, megbízható, kedves, udvarias, gazdag.

A gazdagság nem azért elvárás, mert "pénzéhes" lennék vagy mert azt akarom, hogy eltartson, hanem azért, hogy pl. ne nézze ferde szemmel, hogy 20 évesen autót vettem magamnak vagy azt, hogy csak drága parfümöt, krémeket használok stb... hogy gond nélkül megtudjon hívni étterembe, moziba, színházba stb. A szüleimnél azt láttam, hogy az apukám állja mindig a cehet és ez nekem így a normális.


Cserébe én hű társa lennék (a megcsalás és társaik nálam elvi alapon szóba nem jöhetnek), odaadó, figyelmes, gondoskodó, vidám, és ha azt kérné, karriert feladva családanya (egyetemre járok, de a karrier számomra egyáltalán nem fontos).


Velem van a hiba? Oké, a melleim kicsik, elég alacsony is vagyok (160cm), és szexuális téren sem vagyok túlságosan tapasztalt (eddig egyetlen fiúval volt szexuális kapcsolatom).


Álomvilágban élek? Nincs ilyen férfi? Túl sokat kérek?


2013. jan. 27. 15:53
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
Mert ahhoz túl fiatal vagy azért! Na mindegy egyre jobban érzem h KAMU a kérdés
2013. jan. 27. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 A kérdező kommentje:

Az autó nem egy Audi TT és nem is a szüleimtől van.


Ha azt mondanám, hogy az autó egy 20 éves Suzuki? Akkor is ez lenne a vélemény??

2013. jan. 27. 16:30
 23/42 anonim ***** válasza:
77%
fúú hallod olyan buta, hülye és fárasztó vagy, hogy nekem sem kellenél, pedig még 21 sem vagyok és nem is láttalak (szerencsére) mit vársz akkor egy idősebbtől?:DD
2013. jan. 27. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:

Havi 150-200 addig tűnik soknak, amíg otthon laksz.

A kocsi elvisz mondjuk 30-50et, otthon beleadsz a rezsibe még ennyit, és marad mondjuk 100e amit magadra költhetsz.

Ettől még nem vagy gazdag. Egy jobb állással rendelkező pasival vagy egy szinten.


A külsőd rendben van, ha vannak ambícióid, és meg is valósítod az szintén pozitív, szóval nincs gond veled.

Ha érettebb lennél már írtam volna privátot. :)

2013. jan. 27. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 A kérdező kommentje:

23-as: még neked se kellenék? :XD ez egyértelmű, maradj meg az ovisoknál.


24-es: a gázolaj havi 15 ezer körül van, haza pedig nem adok, nincs rá szükség mint mondtam.

2013. jan. 27. 16:42
 26/42 anonim ***** válasza:
Lényeg a lényeg, egy elkényeztetett leányzó vagy, és a pénz igenis számít, de ha jól nézel ki 1x dugható vagy. :)
2013. jan. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:

igen, álomvilág, ebből pofára esés lesz

ezt láttad a szüleidtől, ez oké, de mindenki a saját sorsának a kovácsa, nem kell ugyanazt az életet leélni, ha lehet jobb is

egy dologban viszont igaza kell adjak a gyakoris lúzereknek, itt mindenki szép és csinos

2013. jan. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:

Ha havi szűk egy tanknyit jársz a kocsival, akkor az egyéb költségek közelítik az üzemanyagköltséget.

Hazaadni pedig nem azért kell, mert szükséges, hanem mert ez is része a felnőtt életnek. Amivel te még ráérsz.

Viszont ha olyan pasit akarsz, akit a kérdésben leírtál, fejben kell felnőnöd hozzá.

2013. jan. 27. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
végigolvasva a kérdést, ez valóban nem számít "gazdagnak". Viszont az a 150-200 nem rossz egy 21 éves keresetnek, míg otthon laksz pl. Egyedül albérletben már más a szitu. Az h kocsit vettél magadnak engem nem zavarna. Vehetsz nekem is...igaz már van:) de formálható vagyok:P
2013. jan. 27. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:

nézd kérdező! rengeteg olyan nő van olyan helyzetben mint te. tehát egy átlag szinten vagy. érdekes, hogy elvárod, hogy érett legyen a párod, miközben te nem vagy az. másrészt írják itt a válaszokat és ha valamelyik nem tetszik olyan mintha harcolnál azért, hogy igenis neked van igazad.

a nőknek is ugyanannyi joguk van mint a férfiaknak manapság, és már elvárás mind2 nemtől, hogy ne váljon meg a munkájától (ezen egyenesen kacagtam) max amíg a gyes tart. úgy írtad, mintha elvárás lenne a pasiktól, hogy otthon maradjon a nő :DD

egyébként én is szépnek vagyok mondva, anyagilag is jól állok, de mégis tudom, hogy ettől nem érek többet a többi embernél... te szövegedből mégis ez szűrődik le, kérlek javíts ki ha nem így van!

2013. jan. 27. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!