Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok a férfiak és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok a férfiak és nők közötti egyenjogúságról, egyenrangúságról a párkapcsolatban de azon kívül is?

Figyelt kérdés

Szerintem a kettő teljesen más, nincs egyenjogúság szerintem, mert van, hogy ugyanazon munkáért a pasik többet keresnek, mint a nők. S rengeteg munkát meg sem kapnak a nők, pedig alkalmasak lehetnek rá.


De minthogy rengeteg nő dolgozik már legalább olyan, vagy magasabb pozícióban, mint férfi, kijelenthető szerintem, hogy van egyenRANGÚSÁG.


Sok férfi van, aki tényleg így gondolja, hogy dolgozza halálra magát a nő, de vannak, akik nem. Apám is ilyen. Anyám háztartásbeli, mindent ellát otthon, főz, most, takarít sőt még ápolta éveken át a súlyos beteg nagymamámat is, aki nem rég halt meg. Apám ezt elfogadja, neki többet ér az otthoni jó kaja, rend stb, minthogy elhajtsa anyámat. Nem mindegyik férfi szemében értéktelen az a nő, aki nem épít 20 emeletes karriert. Ez inkább nektek gáz nők, mert az egótokat akarjátok teletömni azzal, hogy többet akartok elérni mindenáron, mint a férfiak.


Kort és nemet kérnék.


f26


2013. jan. 27. 16:50
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
A nők harcolták ki a feminizmust. Csak ugyanakkor még mindig nem vagyunk egy szinten.
2013. jan. 27. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Beszélhetünk egyenjogúságról, egyenrangúságról, ha az esélyek nem egyenlőek? És erről mi tehetünk!
2013. jan. 27. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
60%
Nem hiszem,hogy a kérdező a mai tini problémákra gondolt...
2013. jan. 27. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Én a magam részéről támogatom az egyenjogúságot, nincs ezzel semmi baj. Szerintem egy párkapcsolat is akkor jó, ha a felek egyenlőek.

Amivel nekem problémám van, hogy az olyan nők 90%-a, akik egyenjogúságot hirdetnek, valójában a közelében sem járnak... ugyanis elvárja az egyenjogúságot, ugyanazt a bánásmódot, fizetést, stb, miközben ha neki kiváltsága származik női mivoltából, az teljesen természetes, és kiakad, ha nem kapja meg. Ennyit az egyenlőségről... arról nem is beszélve, hogy ezen nők jó része ragaszkodik az olyan dolgokhoz, minthogy ő ha egy férfival megy bárhová, akkor a férfi fizessen, merthogy ő a férfi. Elvárja, hogy a párja eltartsa, mert ő a férfi. Ha meg kérdőre vonják, hogy ő miért nem csinál semmit, akkor neki ehhez joga van, hisz egyenjogúság van...

2013. jan. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Lényegtelen, mert sajna ezek a tinik egyszer felnőnek...

De ha a "nagyok" világát nézzük, sajna sok nő azért nem kap munkát, mert a munkaszolgálató úgy van vele, hogy az a nő egyszer terhes lesz, és szabira fog menni, és ez a vállalatnak majd kidobott pénz....

Így vitázhatunk azon, hogy a nők menjenek-e dolgozni, tanuljanak-e, törekedjenek-e hogy vmiben sikeresek legyenek-e, nem csak babakocsi tologatásban....de ha egy nő csak 28 évesen szül, már kinézik, az a nő, aki meg nem családcentrikus, v lezbinek, v feministának van titulálva...

igazából ez olyan folyamat, mint a piaci egyensúly..nem tudjuk befolyásolva, ez kialakul mint a divat, és ilyenek...jön magától

2013. jan. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
15-ös, vannak nagy igazságok a kommentedben. Sunset, értem, amit mondani akarsz. Nem mindegyik részével értek egyet, de összegészében átjött a lényeg.
2013. jan. 27. 17:12
 17/17 anonim ***** válasza:

A nők erősen visszaélnek mindennel, főleg a khurva etikett mocsok miatt. Előjogaik, alanyi ojgon jár nekik, az van bőven. De lószart se tesznek azért,hogy valami gördülékenyen haladjon. Nagyon kevés a kivétellány.

Tehát vagy benyalsz nekik, és baszol, vagy nem és a pcsöd húzogatod. Ennyit tudsz tenni. Ennyit az egyenjoguságról.

2013. jan. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!