Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Várakozáson kívül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Várakozáson kívül nem nagyon tudok mást tenni.

Figyelt kérdés
Elég komplikáltnak érzem a történetet, de azért megpróbálom összefoglalni. Van egy lány, akibe már eléggé régóta szerelmes vagyok, azt hiszem az egyik legjobb barátom is egyben. Már eléggé nyilvánvalóvá tettem azt számára hogy én kicsit máshogy viszonyulok hozzá, mint ő hozzám. Sajnos viszont őt ez a legkevésbé sem érdekli, miután ezt elmondtam neki kb 1-1,5 hónapig nem beszéltünk, csak alig-alig. Azóta a helyzet már normalizálódott. Viszont nem tudom mit csináljak, elég szar érzés hogy igazából nem tudok továbblépni, mert egyszerűen bűntudatom van ha mondjuk ismerkedni kezdek más lányokkal, vagy mondjuk buliban táncolni. Elfelejteni nem játszik, minden nap látom, elég sokat. A helyzetet most elég stabilnak érzem, nem tudom hogy tudnék változtatni a dolgokon... :/ Ötlet? Te mit tennél ilyen helyzetben? Úgyérzem itt már csak a csoda, vagy pedig az idő segíthet csak :/
2013. jan. 27. 20:54
 1/6 anonim ***** válasza:
én keresnék valaki mást,akármennyire is meg kell erőltetnem magam.vagy maradnék inkább egyedül.ez a valószínűbb
2013. jan. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
az kimaradt... amióta ez az állapot tart az kb 2-3 év. 19 éves vagyok. Úgy érzem kezd kicsit görcsös lenni ez :/
2013. jan. 27. 20:59
 3/6 anonim ***** válasza:
akkor meg főleg
2013. jan. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Távolságot kellene tartanod tőle, másképp nem hiszem, hogy tovább tudnál lépni. Ha minden nap látod, és tovább táplálod ezeket az érzéseket, akkor ez így marad sajna még sokáig.
2013. jan. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egy kis tartózkodás és az idő segít szerintem.
2013. jan. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy próbáltam, kb 1 hónapig nem is szóltam hozzá. Viszont eléggé megnehezíti a helyzetet az, hogy eléggé jó barát, szerintem ő áll hozzám a legközelebb... Szóval nincs jó döntés
2013. jan. 27. 21:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!