Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet, hogy már nem szeret?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy már nem szeret? Vagy miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés
Sosem szoktunk veszekedni mert Ő mindent úgy lát, hogy semmit sem kell komolyan venni!!!De amikor valami bajom van Vele akkor mindig mindenért engem hibáztat...Például multkor úgy volt, hogy találkozunk...Tudtam hogy fáradt és mondtam is neki hogy akkor ne talizzunk pihenj csak!!!Ő mondta, hogy dehogy is!!!Találkozzunk!!!Átmentem hozzá!É(1 óra BKV) és aztán bealudt....Gondoltam hazamegyek és hagyom pihenni...Felkelt hogy készülődőm és olyanokat vágott hozzám hogy bezzeg ha lemondta volna a talit akkor az lett volna a baj...És mondtam meglepődve hogy Mi??!!...Most meg kitalálta hogy le sem tudta volna mondani a talit mert már a tali előtt mondtam hogy nah akkor most indulok...Igaz ez így volt de előtte Vagy 3-szor megkérdeztem hogy biztos hogy menjek?,nem vagy fáradt???Most belátta hogy hibázott de miért teszi ezt?? A PASIK MIÉRT ADNAK MINDIG MAGUKNAK IGAZAT?!!??
2008. jún. 3. 13:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha azt hiszed, hogy folyton magának ad igazat, holott ált. téved, akkor nyilván úgy érzed, hogy neked van igazad ezen esetekben.


Akkor tehát te is azt hiszed, hogy neked van igazad.


Akkor a kérdésem: A nők miért adnak mindig maguknak igazat? :D


Plussz mindent csak a saját szemszögetekből tudtok nézni. Erről ennyit.


Egyik nem se jobb a másiknál.

2008. jún. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem azért van, mert pasi, hanem egyszerűen ilyen az ő személyisége.

Mondd el neki, hogy ez téged nagyon zavar.

Valószínűleg nem fog tudni megváltozni, mert ehhez hatalmas önismeretre van szükség.

Szóval gondolkozz el azon, hogy megéri-e neked így ez a kapcsolat.

Én úgy vagyok vele, hogy igyekszem elkerülni az ilyen "vámpírokat", akik elszívják az ember energiáját azzal, hogy vádaskodnak, hibáztatnak másokat mindenért.

2008. jún. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy kellemetlen, de én a helyedben nem rágódnék ezen. Miért a pasiknak van igazuk? Mert ők a teremtés koronái. Másképp vannak beállitva. Én biztos elsétáltam volna .. a mai fejemmel .. és megvártam volna, mig jelentkezik. Ha újra kezdené a témat valószinű csirájában elfolytottam volna dolgot.

Ez nem azt jelenti, hogy te egy drámakirálynő vagy, hanem azt, hogy nincs szükséged meg energiád a hülyeségre. Mert ezt úgy hivják de nevezhetjük hisztinek is.

Volt nekem is ilyen aki imádott engem vádolni a sajat baromságai miatt...nagyon igaza van az elöttem szólónak.

2008. jún. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!