Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összejöttem egy vak lánnyal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejöttem egy vak lánnyal, és szeretem, milyen negatívumokra számítsak vele kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Én 19 vagyok, ő 20, tolmácsnak készül, és jó is benne, nagyon szép, szőke göndör haja van, babaarca, és szép kék szeme. Minden megvan benne amit egy nőben keresek, az egyetlen hiányossága hogy vak. Magas az intelligenciája is, rengeteg minden érdekli, és filozofikus jellem mint én is. Szoktam neki segíteni bevásárlásban/elkísérgetem buszon, és rengeteg minden van amit élvezünk együtt. Tökéletes nő ezt a hibáját leszámítva Csak elkezdtem látni, hogy az ismerősök érdekesen néznek rám. Sokkal jobban szeretem mint ezelőtt bárkit, több közöttünk a kontaktus, és jólesik hogy bizonyos szinten rám van utalva. Szeretnék vele maradni, és később elvenni ha lehet, csak tudni akarom, nincs e ilyen ismerősötök, és hogy mire számítsak, mint negatívum, ha esetleg tudtok valamiről. (Mellesleg én vagyok az első komolyabb kapcsolata.) KÉRLEK MÉG MOST HOGY AZ ESETLEGES FIKÁZÓDÁST, OLTOGATÁST IS MAXIMUM FINOMAN TESSÉK MEGOLDANI!

2013. jan. 28. 19:16
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:
63%
Sok boldogságosságot nektek! :)
2013. jan. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 A kérdező kommentje:

Nagyon kedvesek voltatok, köszönöm!

A tipiks GYK-s társaságtól nem ezt vártam :D

2013. jan. 28. 20:48
 33/46 anonim ***** válasza:
51%

na jó, ez már tényleg nem vall a GyK közösségre, úgyhogy:

Pénisz.

2013. jan. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 anonim ***** válasza:
9%

Jaja, igazad van, nekem is kéne írnom valamit...


KÉPET!!

2013. jan. 29. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 A kérdező kommentje:

Őszintén, ti szívesen küldenétek a barátnőtökről képet akárkinek? :D

Ide nem fogom kiposztolni, aki nagyon akarja az kérje el tőlem privátban, és elküldöm.

2013. jan. 29. 07:08
 36/46 anonim ***** válasza:
0%

Mi az, hogy a fehér a kedvenc színe?

EZt mégis hogy?

2013. jan. 29. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 anonim ***** válasza:
Egy közös képet is csinálhatnátok és feltölthetnéd ide, vagy küldd el légy szíves nekem (is) privátba! Én egyszer egy süket lánnyal ismerkedtem össze, de ez egy másik történet. :)
2013. jan. 29. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 A kérdező kommentje:

Elmondtuk neki, hogy milyen színűek azok a dolgok, amiket szeret, Pl: a fagyi, a hó, a takarója, stb. :)

Azt mondta hogy akkor az ő kedvenc színe a fehér.

2013. jan. 29. 11:42
 39/46 anonim ***** válasza:
Köszi szépen a képet :))
2013. jan. 29. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 anonim ***** válasza:
51%

Helló!! :) Hát én azt mondom nekem is volt egy kicsit más barátnőm, tudod a más nem azt jellenti hogy rossz, Az Én barátnőmnek Születésénél volt oxigényhiánya ezért, egy kicsit más volt, de én nagyon Szeretett és ö is engem csak sajnos befolyásolható és szakitott vellem.

De Én szoritok neked és azt mondom probáld meg ne törödj senkivel , magam láttom benned , szerintem ö lesz életed nagy szerelme, az emberek lehet furrán néznek de ne törödj vellük irigyek meg ilyenek. A lényeg Sok Boldogságot , Jenni az én életemben felejthetetlen emlék volt, Ugy hogy minden bele szoritok neked Haver Sok Boldogságot! Vigyázz erre a lányra :) Bárki bármit mond az érzéseid a legfontosabbak!! :)

2013. jan. 29. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!