Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összejöttem egy vak lánnyal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejöttem egy vak lánnyal, és szeretem, milyen negatívumokra számítsak vele kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Én 19 vagyok, ő 20, tolmácsnak készül, és jó is benne, nagyon szép, szőke göndör haja van, babaarca, és szép kék szeme. Minden megvan benne amit egy nőben keresek, az egyetlen hiányossága hogy vak. Magas az intelligenciája is, rengeteg minden érdekli, és filozofikus jellem mint én is. Szoktam neki segíteni bevásárlásban/elkísérgetem buszon, és rengeteg minden van amit élvezünk együtt. Tökéletes nő ezt a hibáját leszámítva Csak elkezdtem látni, hogy az ismerősök érdekesen néznek rám. Sokkal jobban szeretem mint ezelőtt bárkit, több közöttünk a kontaktus, és jólesik hogy bizonyos szinten rám van utalva. Szeretnék vele maradni, és később elvenni ha lehet, csak tudni akarom, nincs e ilyen ismerősötök, és hogy mire számítsak, mint negatívum, ha esetleg tudtok valamiről. (Mellesleg én vagyok az első komolyabb kapcsolata.) KÉRLEK MÉG MOST HOGY AZ ESETLEGES FIKÁZÓDÁST, OLTOGATÁST IS MAXIMUM FINOMAN TESSÉK MEGOLDANI!

2013. jan. 28. 19:16
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
45%

Komolyan mondom,hogy...igazából nem tudom,hogy írjam le.Fantasztikus,hogy létezik ilyen.Komolyan az jött le nekem elsőre,hogy meg szeretnélek ismerni titeket. Boldog lehet,hogy ilyen férfi van mellette,mint te,te pedig boldog lehetsz, hogy valaki ennyire önzetlenül szeret téged. :)

Nagyon Sok Boldogságot!

u.i:Ha nem túl bunkó kérés nem tennél fel róla képet?annyira kíváncsivá tettél :)

(Egy fantasztikus férfi menyasszonya) ezt azért írtam le, hogy tudd,nem fiú vagyok,tehát nem férfi szemmel szeretném megnézni :)

2013. jan. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 A kérdező kommentje:

Most már ha van kérdésetek a kapcsolatunkkal kapcsolatban, arra is szívesen válaszolok! Néhányan már levélben kíváncsiskodtak utánunk :)

Köszönöm a sok privát levelet, és tanácsot! Némileg hasznosak voltak. Megoldom azt hiszem. :)

2013. jan. 28. 19:50
 23/46 A kérdező kommentje:

Szívesen felraknék, de sajnos nincs róla képem. :(

A fenti leíráshoz még legyen elég annyi, hogy olyan, mint amit mindig is elképzeltem magam mellé. Teljesen az én ideálom, de ha nem lenne, az sem számítana, mert szeretem.

Mivel már volt köztünk az ágyban is kapcsolat, ezért már láttam meztelenül is, és ott is minden rendben van vele, jobbat el sem tudnék képzelni mint ő. :D


Megkérdezem Facebookon az anyukáját, hátha tud nekem képet küldeni róla. (Facebookja neki nincs, mert nem szereti az internetet, néha én olvasok fel neki onnan.) :)

2013. jan. 28. 19:53
 24/46 A kérdező kommentje:

Nem sértődök meg a bunkó kérdéseken sem.

MÉG EGY KÉRDÉSEM VISZONT LENNE!

A családom meg az ismerőseim furán néznek ránk, meg már egyszer megkaptam hogy: (Biztos fehér lovag akarsz lenni, és megkeseríteni az életedet?)

Mit kezdjek a környezetem nyomásával, hogyan magyarázzam meg nekik?

2013. jan. 28. 20:02
 25/46 anonim ***** válasza:
63%
Csak bizonyíts! Bár szerintem már sokaknak bizonyítottál:)
2013. jan. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 Búbosvöcsök ***** válasza:
72%
Tisztellek becsüllek. Sok boldogságot nektek!
2013. jan. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 anonim ***** válasza:
59%

Csak annyit mondj: "Te voltál szerelemes? Akkor te is feláldoztad magad!"


Többnyire ha az emberek szerelmesek akkor alávetik magukat a másik hülyeségének. Nem zavarja a pasit ha a csajával kell órákat shoppingolni, és csaj is sem háborodik fel ha pasi elfingja magát...


Mi is ugyanolyan boldogok vagyunk, akár csak te. Csak a tied nem lelkileg "defektes" hanem testileg.

Szóval nyugodtan mond meg nekik. ők is hülyék.

2013. jan. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 Búbosvöcsök ***** válasza:
45%

Még az jutott eszembe ezzel kapcsolatban, hogy ha nekem kéne elmagyarázni valakinek hogy milyen a fehér, bajban lennék. Olyan mint a hó, ja de hogy az nem mond semmit. De nem? Hogy magyarázol el egy színt, úgy hogy nem példával

érzékelteted?

2013. jan. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 A kérdező kommentje:
Köszönöm az egyenes választ :)
2013. jan. 28. 20:26
 30/46 anonim ***** válasza:
82%

Legyetek boldogok, másokkal pedig ne foglalkozzatok! ;)


17/F

2013. jan. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!