Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mi van akkor, ha beregisztráltok egy társkereső oldalra és komoly kapcsolatot kerestek? Ti mennyi idő után találjátok meg az igazit? Lehetséges?

Figyelt kérdés

Ráakadtam egy lányra, aki egy társkereső oldalon már hónapok óta fent lehet. Nagyon egyezik a stílusom vele és mivel ritka, mint a fehér holló, ezért szerintetek ennyi idő alatt megtalálta már az igazit vagy próbálkozhatok nála? Tegnap is fent járt az oldalon, tehát elvileg még nem találhatta meg a szerelmet. Nincs túl nagy önbizalmam és mindig az jut ilyenkor az eszembe, hogy olyan fiút, mint én már biztosan találhatott volna ezret.:S


(remélem a trollok elkerülik most a kérdésem)


2013. jan. 29. 09:11
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Hát ha ennyit töprengsz azon, hogy írj-e egy csajnak a társkeresőn, akkor még nagyon messze vagy attól, hogy találj valakit, hacsak nem lesz nagy szerencséd. Az ilyen oldalakon jó ha 100 csajból egy válaszol neked, az is csak azt, hogy kopj le. A legtöbb csaj ott egófényezésből van fent, vagy nem is létezik (kamuregi, amit az oldal üzemeltetői raknak fel, hogy azt hidd, ott milyen jó csajok vannak). A reál csajok meg kapnak egy nap 10 levelet, amiből a tied csak egy jelentéktelen egység.
2013. márc. 3. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

"A reál csajok meg kapnak egy nap 10 levelet, amiből a tied csak egy jelentéktelen egység."


Mért is Ezzel nem feltétlen értek egyet. Ha bejövök a lánynak, akkor nekem ír vissza és nem a többi 90-nek.

2013. márc. 3. 12:43
 13/14 anonim ***** válasza:

Hisz te írtad, hogy olyan fiút, mint te találhatott ezret!

De még ha te egy jó pasi vagy, mondjuk a felső tíz között, még így is lehet néhány vetélytársad, a nők meg általában csak egy pasival kezdenek levelezni, nem tartanak több vasat a tűzben. Szóval minimális az esély, de írj neki, miért ne, nem kerül az neked sokba... Én régebben az összes csajnak írtam, 10-20 nak egyszerre, és alig volt visszajelzés, pedig nincs gond a külsőmmel, a helyesírásommal, a fogalmazásommal sem, képeket is raktam fel szépen. Szerintem soha többé nem fogok társkeresőn próbálkozni, nagyon koldus módszer. Főleg, hogy az egyetlen nő, akivel ezzel a módszerrel sikerült találkoznom tavaly, akkora egy nagyvárosi tahó ribanc volt, hogy azt kívántam, lennék inkább meleg. Esetleg ha valakinek nem gond a távolság, és ezzel kiterjed a potenciális választék, több száz elküldött levél közül egy célba találhat már elfogadható eséllyel.

2013. márc. 4. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Szia

Tapasztalat:nagyon kevés, aki férfi és komoly kapcsolatot keres, nem csak egy ilyen szöveggel lefedett azonnali ....bármit.

Sztem nyugodtan írjál neki, vedd komolyan.sikerülni fog :)

2014. jan. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!