Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik a kilátásaim?

Figyelt kérdés
(30N) Másfél éve vagyok házas, 5 éve élek együtt a párommal. Igazi tinédzser kori szerelem a miénk, 16-20 éves korunkig együtt jártunk, majd 5 év szünet után ismét egymásra találtunk. Én akkor egy nagyon idétlen kapcsolatból léptem ki, és úgy gondoltam a férjem az "utolsó reményem" egy boldog párkapcsolathoz és élethez. Boldogok is voltunk, tele tervekkel, esküvö, gyerek, de valahogy minden elromlott... A házasság nem a nök álmainak megfelelö hatalmas habos ruhás lakodalom lett, hanem egy las vegasi polgári, egyetlen tanúval, utcai ruhában. Leánykérés sem volt, így soha nem hallhattam azt a 2 perces monológot arról, hogy engem mennyire tisztel és szeret. De akkoriban ezt lazán vettem, ma már valahogy hiányzik. Úgy érzem, egy meghitt emlékkel kevesebb. Egy éve sajnos a szex is elromlott közöttünk, eleinte sosem veszekedtünk, de az 5 év együtt élés meghozta "gyümölcsét", nézeteltérések, apró civódások, egyre keményebb köntösbe burkolva, és én a sértett nö szerepét magamra öltve nem tudok már intim közelségbe kerülni a férjemmel... Úgy érzem, nem tudok felhötlenül kitárulkozni elötte az ágyban, valahogy diszkomfortos lett a szex számomra. Sosem voltam a "vehemens békülös szex" híve, ha megbántva érzem magam, hagyjanak inkább békén. De férjem is a nyugodtabb típus, nem az a "leteperös" fajta... A "szép idökben" még nagyon akartam gyermeket vele, akkoriban ö anyagi megfontolásból várni szeretett volna. Közben jöttek az apró viták, én bezárkóztam fizikailag elötte, és már nem vagyok biztos benne, hogy gyermeket akarok. Folyton az jár a fejemben, mi van, ha terhes leszek, itthon ülök majd kiszolgáltatottan és ö megbánt megint valami hülyeséggel. Egyszerüen nem merem már bevállalni. Ö meg csak a gyerekröl beszél, azt mondja az majd vissza hozza a rózsaszín ködfelhöt közénk. Az majd mindent megold. De én úgy gondolom a gyermek egy kapcsolat kiteljesedése, nem pedig megoldása. Szerintetek? Szeretjük egymást, de folyton külön utakon járunk, ö a hobbijának él (vadász), én meg a barátnöimmel lógok, hogy ne legyek hétvégente egyedül otthon. Azt mondja ha nem jön a gyerek, nincs tovább értelme együtt maradnunk. Nekem viszont szükségem lenne egy kis idöre, hogy ezt az egészet átgondoljam. Lehet nincs értelme tovább a közös életünknek? De persze az is megrémít, hogy mihez kezdhetnék 30 évesen egyedül. Csak a barátnöimre számithatok. Pláne mert külföldön élünk...

2013. jan. 29. 09:52
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Azt kellene megértetni vele, hogy a gyerek nem megoldás. Mert lehet, hogy ő is megoldást keres erre a problémára.
2013. jan. 29. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
A gyerek életét teszitek tönkre, ha már most egy ilyen terhet, felelősséget ruháztok rá, amikor még csak tervben van ... nem az ő dolga rendbe tenni a Ti szarotokat! Ezt értesd meg a férjeddel!
2013. jan. 29. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
"az is lehet, csak a depr.." kimaradt egy szó, mindegy
2013. jan. 29. 10:20
 14/14 A kérdező kommentje:
kedves caM008, a nyers megfogalmazás ellenére, de én is így látom...
2013. jan. 29. 10:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!