Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolat vagy karrier?

Figyelt kérdés
6 éve vagyunk együtt a párommal.10éve fotósként dolgozok,most kaptam egy lehetőséget,Svájcban aktfotós munkatársként dolgozhatnék az itthoni keresetem többszöröséért.Nekem egyértelmű volt,hogy vállalom,mint ahogyan az is,hogy jön velem a párom is,aki jelenleg segédmunkásként gályázik,alig havi 90ezerért.Nem élünk fényűzően,bőven lenne helye a pénznek a közös életünkben.Ám mikor elújságoltam neki a nagy hírt és megkértem,hogy jöjjön velem,azt mondta,gondoljam át,hogy mire van szükségem:Ő rá,vagy arra,hogy pucér pasikat kapjak lencsevégre.Nem akar jönni,mondván,hogy Ő itt van itthon,és nem akar más pasik árnyéka lenni.Tanácstalan vagyok,mit kezdjek a helyzettel.Szeretem őt,de nem akarok életem végéig albérletben élni,és pakolgatni a csekkeket,hogy melyik a fontosabb...Nem dőzsölésre vágyom,csak nyugodtabb életre,Vele.Miért nem érti meg,hogy Érte is tenném,a közös jövőnkért?!
2013. jan. 29. 17:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
azért mert ezt ő nem érzi közös jövőnek, ez csak a te jövőd lenne, és hol lennének az ő elképzelései?
2013. jan. 29. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
54%
Hátha ő is átgondolja még. Lehet az segítene, ha ismerősöktől annak is utánakérdeznél neki mi lehetőség lenne. Ha lenne neki is fix helye lehet könnyebben mozdulna. Egy iylen azért nehéz döntés.
2013. jan. 29. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
52%
Hát érthető, hogy féltékeny.
2013. jan. 29. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 ASOT ***** válasza:

Hát ez nem könnyű, de ha nincsenek beteg szülei vagy akire vigyáznia kéne rajtad kívül, aza nem köti őt ide túl sok minden, és te most csak egy számot mondok keresnél 500 e Ft/hó és itthon meg kettőtök fizuja volt kb a fele, akkor megérné neki elmennie veled még ha itt is hagyja az állását.


De talán őt nem is ez izgatja hanem az hogy pasikat fotózol, és hát biztos felmerül benne, hogy tuti lenne ott külföldön veled más is....inkább féltékeny ő mintsem a munka lenne a gond....


de csak szerintem...

2013. jan. 29. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Beszélgess vele. Világositsd fel, hogy most is " más pasik árnyéka ", de te szeretsz ebben az árnyékban lenni. Ha nem megy veled kénytelen leszel másik árnyékot keresni. Az jobb lesz?
2013. jan. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Én a karriert választanám, mert imádom amit csinálok, minden más másodlagos mellette, a zene teljes embert követel ...
2013. jan. 29. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
54%

Egyrészt lehet, hogy háttérbe szorítva érzi magát, mert ez nem a közös jövőtök, hanem a te jövőd, a te elképzeléseid, a te álmod, az övé vajon mi és mennyire kap szerepet a tieid közt? Másrészt az is elképzelhető, hogy tényleg féltékenyebb típus. Az is lehet, hogy nem akarja itt hagyni a családját valami miatt, vagy fél, hogy nem találná fel magát külföldön.

Téged is nagyon meg lehet érteni, mert ez tényleg egy nagy lehetőség.

Ezt nektek kell valahogy megoldani, igazából nem lehet jó tanácsot adni kívülállóként.

2013. jan. 29. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én is ezen az állásponton voltam, hogy az otthon maradásnál nem láttam a jövőt. De rájöttem, már későn hogy rossz döntést hoztam. Elég rizikos, de rajtad áll. Ha szereted és ez miatt lesz vége, lelkiismeret furgdalásod lesz majd. Én a karriert választottam, és meg is bántam. A legjobb az lenne , ha rátudnád beszélni, és neki is adnál olyan elképzeléseket hogy vonzónak találhassa. De ez nehezen fog menni mert ragaszkodik otthon maradáshoz. Vagy maradsz és örlödsz az elszalasztott lehetőség miatt, vagy lelkiismeret furgdalással hagyod el. Egyik se jobb. :S 22/F
2013. jan. 29. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Karrier.
2013. jan. 29. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

A tiéd logikusabb választásnak tűnik és nem hinném hogy olyan sokat veszítene ő ezzel.

Állapodjatok meg hogy max hány év. Én őszintén szólva tartanék tőle hogyha befutsz akkor nincs visszaút.

Szerintem szakítsatok és mindenkinek könnyebb és egyszerűbb lesz. Én sem élnék Svájcban, se sehol, távol az otthonomtól. Ellenben neked most adódott egy lehetőséged amit ha elszalasztasz akkor örök életre bánni fogsz és őt fogod okolni.

30F

2013. jan. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!