Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az apja fenyegetőzik, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az apja fenyegetőzik, hogy feljelent, de valami ebből lehet valami is?

Figyelt kérdés

A lényeg,hogy a lány 14 éves,én több mint 18.nem feküdtem le vele,csak beszélgettünk,hogy nekem mennyire kéne,stb.

Nem volt se képküldözgetés,se semmi ilyesmi.Vagy ez csak a mérges apuka szöveg lehet?



#sadfsad
2013. jan. 30. 15:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
26%
Le van szarva.. A lány elmúlt 14 éves, és akkor a rendőrség nem csinálhat semmit.
2013. jan. 30. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
A fenygetőző apukát nem szabad figyelmen kívül hagyni. Jobb ha mellőzöd a lányt. És gondolj bele, a lány még gyerek, te meg már felnőttél.
2013. jan. 30. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi,nem csináltál semmi törvénytelent!14 felett már a

szex sem bűn.Gondolom tudja.

Apuka félti a kislányát!

2013. jan. 30. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Remélem azzal mindenki tisztában van, hogy ha te lefekszel vele, hiába múlt el 14... A szülök "beleegyezése" szükséges. Egyébként ha feljelent akkor bizony eltiltás is lehet belőle. Más nem valószínű... Szóval inkább próbálj meg apukával emberként beszélni, mutatkozz be szépen, és talán nem lesz gond. Ha nem is jelent fel, simán kinézem egy dühös apukából hogy kifordít a bundádból...
2013. jan. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 Szőkevagyok,nemhülye ***** válasza:
Szerintem kopj le róla ha fontos a fogsorod...
2013. jan. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Nagyon hajthatatlannak tűnik...Szerintem nem tartom vele a kapcsolatot.
2013. jan. 30. 15:28
 7/16 anonim ***** válasza:

Bocs de ebben a korban az a lány 14 évesen még fiatal hozzád hiába csak 18 vagy más korosztály, én sem nézném jó szemmel ha a 14 éves gyerekem egy 18 évessel jönne össze.

De nem jelentenék fel senkit ez más dolog.

2013. jan. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
75%

Ne várd meg szerintem mig apuka megkeress és elbeszélget veled. Azt meg végképp ne hogy a kislány anyja, mert abból köszönet nem lesz neked..


14 éves gyereklánnyal nem kezd a te korod béli majd felnőtt férfi. Egyrészt mert ciki, másrészt már mások az igényeid-mint egy gyereknek.

2013. jan. 30. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
75%
Mi sem fogadnánk tárt karokkal egy felnőtt férfit az épphogy tinédzser gyerekünk mellé. Biztos lehetsz benne, hogy ők is azért reagáltak így, mert látni sem akarnak. Még szép, hogy nem feküdtél le vele! Szerintem keress párt a saját korosztályodban. Minek neked egy gyerek?
2013. jan. 30. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Hagyd a dolgot,nem ér annyit, nézz egy idősebb lányt,jobban jársz!(minden szempontból!)Egyébként sem értem apukát,emberi módon nem tudta volna megmondani? Lépj le!
2013. jan. 30. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!