Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok az ilyen pasikról?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok az ilyen pasikról?

Figyelt kérdés
az a helyzet,hogy van egy barátom akit nagyon szeretek. de vannak bizonyos dolgok ami nekem nagyon rossz,de nem hajlandó változtatni rajta. pl: megtiltja nekem,hogy más pasikkal beszéljek,hogy kivágott ruhákat vegyek fel és fessem magam suliba,eltiltott a legjobb barátnőmtől, régen senkivel sem beszélhettem,most már megengedte,de tökmindegy,mert így is egész szünetben telefonálnom kell vele. azt nem jelentette ki h ne msn-ezzek (ott is csak lányok vannak fent) de olyankor mindig bepukkad.. csak vele mehetek mindenhova..mindig elkísér mindenhova.. ez már kezd kicsit fojtogató lenni,de viszont szeretem..de ez nekem nem jó.de amikor együtt vagyunk akkor meg olyan jó..vagy várjak még,hátha változik?8hónapja vagyunk együtt.. segítsetek!
2011. ápr. 20. 22:33
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
beszélgess vele. ha nem változik akkor meg mérlegelj és hagyd el ha számodra ezek tarthatatlan feltételek.
2011. ápr. 20. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:

8 napig sem birnam, nemhogy 8 honapig! Birka turelmed van!

Elmebeteg!!!!! Orvoshoz kene fordulnia. Visoznt, ha eddig ilyen volt, rossz hir, ilyen is marad. Esetleg, ha nalad betellik a pohar, es lazadnal, akkor jon majd az, hogy kapsz 1-2 pofont. Kerdes, hogy megvarod-e?!

2011. ápr. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
küld el a franba te pedig próbáld a kárt helyrehozni amit 8 hónap alatt összehozott a "rabszolgatartód"
2011. ápr. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 szamóca. ***** válasza:

egyszer majd szakítani fogtok. és akkor úgy jársz mint én: betegesen fogsz undorodni ezektől a dolgoktól egy kapcsolatban :D

én is benyeltem így sorba ezeket nagyon sokáig, hát soha többet.... majd meglátod.

2011. ápr. 20. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:

én 2 éve vagyok pontosan egy ugyanilyen sráccal

nekem már nincsenek barátaim, csak ő

nem tartom magam szépnek (komolyan sötétedés után jobban szeretek az utcára menni)

önbizalmam nulla

annyira ő rá lett így alapozva, ha elhagyna senkim sem maradna, nagyon nehezen építenék fel egy új életet

2011. ápr. 20. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. ugyan ez van nálam is,mint az utolsónál. azt hiszem várok egy kicsit,és ha már nagyon tarthatatlannak érzem akkor szakítok..
2011. ápr. 20. 23:05
 7/26 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok

jelzem: önbizalom hiánytól szakítani is képtelenség

2011. ápr. 21. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
hát én már nem tudom..az a durva,hogy ezeket mind elmondtam neki,erre azt mondta,hogy ő se megy a haverjaihoz meg inkább ő is azt csinálja majd mint amit nekem kell..magyarul hogy lássam,hogy ő is be tudja tartani.. ezt nem értem..inkább magát is kínozza..
2011. ápr. 21. 20:42
 9/26 anonim ***** válasza:
Ne legyél rabszolga, mi az hogy ő parancsol neked, meg megtilt ezt azt, az ilyet jó pofán kéne vágni, téged meg esténként kényeztetni..
2011. ápr. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

hát én már nem tudom..az a durva,hogy ezeket mind elmondtam neki,erre azt mondta,hogy ő se megy a haverjaihoz meg inkább ő is azt csinálja majd mint amit nekem kell..magyarul hogy lássam,hogy ő is be tudja tartani.. ezt nem értem..inkább magát is kínozza..


SZERINTEM MEG FAIN CSÁVÓ! MERT EGY FIÚ NEHEZEBBEN TARTJA BE EZEKET!

2011. ápr. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!