Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mérhetetlenül vágyom egy kis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mérhetetlenül vágyom egy kis meghitt, érzelmi közeledésre, de a páromnak hiába mondom, mit tegyek?

Figyelt kérdés

sajnos nem ilyen habitus, ezért nekem kell kérni, mit tegyen. de úgy ám hogy "most kérlek ölelj meg, mert rossz híreket kaptam", vagy egy szeretlek után "hogy na most kéne megcsókolj". Még azt is most kellett megmondjam több mint 1 év után, hogy nagyon jó lenne egy kis meglepetés vacsi vagy bármilyen program kettesben.


nem szólt semmit, csak hallgatott bármit mondtam. most pedig bűntudatom van, mert annyira felpaprikázott és elszomorított, hogy elsírtam magam és kiborultam.

a fene akarja bántani, csak nehezen viselem már mindezt.


kérlek ne mondjátok, hogy nem helyrehozható. javító célzatú tanácsokat szeretnék.


köszönöm.



28 éves, nő



2013. febr. 1. 11:49
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát erre most mint mondjak? Te választottad. Sírj és tűrj.
2013. febr. 1. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
41%

Nem lehettséges, hogy te nem voltál konrkét felé és mondjuk nem mer lépni?

Ha nem ez a baj akkor viszont nem vagytok egymásnak teremtve sajnos.

2013. febr. 1. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
sírj és tűrj?? - hány éves vagy? mennyi az érzelmi IQ-d? - na ne:D na látod legalább kicsit felvidultam:)
2013. febr. 1. 11:57
 4/10 anonim ***** válasza:

Ne mondj semmit..kezdd el te. Öled meg, vegyél neki apróságot, szerezz neki meglepetést. Ezt neki beszélni kell...hanem tenni, de nem a másiktól várni, úgy fog rád reagálni, aztán majd ő is elkezdi.


Helyrehozható...

2013. febr. 1. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
elkezdtem. gyakorlatilag én udvarolok neki. belefáradtam, hogy csak adok és adok.
2013. febr. 1. 12:00
 6/10 anonim ***** válasza:

"sírj és tűrj"

"felpaprikázott és elszomorított, hogy elsírtam magam és kiborultam."

"csak nehezen viselem már mindezt."

"kérlek ne mondjátok, hogy nem helyrehozható. javító célzatú tanácsokat szeretnék."


Kérdező: kapizse?

2013. febr. 1. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Huhh kérdező egyszer én is estem már bele ebbe a hibába. Adtam és adtam és adtam, hátha jobb lesz, a pasi pedig egyre szemetebb, közönyösebb és lustább lett.


Aztán másra jöttem rá... Ha ilyen a pasi, akkor elvenni kell és nem adni.


Megmondani neki mit akarsz, kerek perec. " Azt szeretném, hogy a héten lepj meg végre egy vacsorával vazzeee" ( utolsó szó kimaradhat:D)

Ha megkapod amit akartál, akkor viszont örülni kell neki és akkor adni többet. Ettől picit megjön az önbizalmuk és jó esetben újra jót akarnak majd. :)


Ne ess bele abba a hibába, hogy ő bármit megtehet, te pedig csak kapca vagy.

2013. febr. 1. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
a legutóbbi hozzászóló szemlélete nagyon szimpatikus. köszönöm.
2013. febr. 1. 13:12
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem elkeseríteni akarlak,de ha egy év alatt nem változott a helyzet...nehezen tudsz javítani rajta.Eleinte is ilyen volt,mikor udvarolt? Gondolom nem.Meg sajnos -sok férfira jellemző-30 fölött nehezen formálható már az ember.Ő mennyi idős? Meg milyen volt mondjuk az előző kapcsolataiban...mert ha ott is voltak ilyen problémák...lássuk be őszintén:nem te leszel,aki "javít" rajta.Lehet,hogy fáj az igazság,de jobb most ezeket meglátnod,letisztáznod,aztán eldöntened,hogy érdemes e az idődet erre vesztegetni,vagy megkeresni azt a fiút,aki ad neked is minimum annyit,ami te neki.Mert vannak ilyenek is.
2013. febr. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A kulcsszo sajnos itt az hogy ilyen a habitusa. Az en exem is ilyen volt en 2 evig szenvedtem igy mellette. Bevetettem mindent de nem valtozott sot megkaptam a kioktatast hogy o ilyen es kesz ha szarnyalos szerelemre vagyom keressek mas alanyt hozza. En tuti nem kezdek tobbet ilyen erzelmi defektessel az hetszentseg. Pedig en sem nyaladzasra tartok igenyt hanem arra hogy igenis folyamatosan ereztessek velem hogy szeretnek. Tapasztalat mondatja velem tehat hogy akinek erre kulon fel kell hivni a figyelmet az reg rossz. Nem vagy meg annyira oreg hogy ilyen mellett ragadj le. Elobb utobb fel fog emeszteni ez az allapot ugyis h nincs egyenlo aranyban az erzelmi adok-kapok. Bocs az ekezethianyert.

27n

2013. febr. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!