Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az h nekem sose...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az h nekem sose jonnek osze a dolgok?

Figyelt kérdés
18é vagyok és eddig az összes kapcsolatomba mindig othagyott a lány pedig nem voltam bunko rámenös meg semi ilyesmi de mégis és a végén meg jn a duma h szépvagyok kedvesvagyok aranyos de nem szerelmes vagy bármi más kifogás akkor nekm már sose lesz egy hosszab kapcsolatom ?:S
2008. jún. 3. 22:35
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Biztos lesz, csak kikell várni..

Nekem is volt olyan időszak, hogy elhagytak.


A legviccesebb az volt, mikor tartósabb kapcsolatot terveztem volna a lánnyal, és azért hagyott el mert nem vittem ágyba az első 2 hétben :D.


Ne csüggedj, menj csajozni

2008. jún. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Dehogynem lesz.Biztos találsz majd egy lányt akivel boldog leszel.Csak ha túlzásba nem viszed a féltékenységedet. :)
2008. jún. 3. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Amugy lány vagyok.Én a volt barátommal azért szakítottam mert túlzásba vite a féltékenységét.Amugy majdnem egy évik voltunk eggyütt.Ha nem lett volna idegesítően féltékeny valószínűleg tovább is eggyütt lettünk volna de ez van :)
2008. jún. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
én sose voltam féltékeny és mégis othagytak meg nem vagyok aza csajzos tpus ennyi csalodás után bár azért néha probálkozom de az esetek 99,5% nemjonbe a dolog :S azért köszi a válaszokat:D
2008. jún. 3. 22:44
 5/9 anonim ***** válasza:
Na igen, én is ilyen voltam... most négy hónapja boldog vagyok a párommal... lényeg hogy ne add fel :)
2008. jún. 3. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
ismerősöm, 28 éves koráig nem talált tartós párt magának. Most már 2 éve van bnője.
2008. jún. 3. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
kösz a biztatást akkor 10 év mulva lesz barátnőm :S:D
2008. jún. 4. 00:18
 8/9 anonim ***** válasza:

18 vagy. Ne surgesd az idot. Termeszetes, hogy tartozni akarsz valakihez, de ugy latszik mindig olyat valasztottal eddig, aki nem gondolkodott olyan komolyan mint te...

En "lany" vagyok. 25 eves koromig kellett varnom, hogy megtalaljam a megfelelot...Aztan par ev mulva kiderult nem is o volt az igazi...Aztan 30 lettem mire megleltem az igazi igazit....

En is el voltam keseredve. Nem azert mert nem szerettek a pasik, hanem mert mindig olyan szeretett aki nekem nem jott be...

Szoval nyugi. Elvezd, hogy 18 vagy. Legy szabad ameddig az elet engedi!

2008. jún. 4. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Te meg fiatal vagy elotted az elet sot mi tobb meg 10 ev mulva is fiatal leszel. Hidd el el fog jonni az igazi csak ne gorcsolj annyit rajta. tudom konnyu mondani de probalj lazitani. En lany vagyok. es egyebkent fiuk ugyanugy jonnek ilyen suket szoveggel tapasztalatbol mondom... sajnos nagyon nehez megtalalni az igazit. es sokszor az ember utolag jon ra h mit szalasztott el de lehet h akkor mar keso mert benned az erzesek valtoznak. ez eleg nehez ugy bar take it easy!!!!
2008. jún. 4. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!