Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rettegek a randiktól, mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rettegek a randiktól, mert laposra sikerülnek. Normális ez?

Figyelt kérdés

Mindig próbálom kihozni magamból a maximumot, hogy megnyerjem a lányt, megvan az összhang, a szikra, meg a többi blabla, amit ilyenkor emlegetni szoktak, de valami mégis hiányzik, nincs élet az egészben. Beülünk valahova, sétálunk valahol, elutazunk országon belül valamerre és ennyi. Semmi extra, semmi olyan, amitől azt gondolná a lány, hogy hűha, ez a srác egy főnyeremény, milyen ötletes!


Pedig annyi ismerőstől hallom, hogy már az első randin szétbulizták magukat, eszméletlen (na nem szó szerint) jó volt. Nálam ez miért nem megy?


A legutóbbi óta eljutottam oda, hogy félek bármi újba kezdeni, mert úgyis azzal ér véget, hogy rám unnak...



2013. febr. 2. 07:49
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Kicsit fejleszd magad-belsőleg. Olvass, tájékozódj...és akkor nem lesz lapos.. De mondjuk a partnereidet is jobban válogasd meg.
2013. febr. 2. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

ha nem tudtok beszélgetni akkor tökminegy milyen szikra van. az csak vágy esetleg. emberileg nem kerültök közelebb.


ha gondolkodni kell a témán régen rossz.


nekem si votl sok olyan probálkozásom ami egyszeri alkalom volt mert nem jöttek a témák. ez nem is jo. nem a megfelelö emberrel vagy ennyi. mert ha tényleg találsz egy hasonszörüt akkor döl a szo belöletek.

2013. febr. 2. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Félreértitek. Írtam is: "megvan az összhang"

Végigbeszéljük a randit, nincs egyetlen csendes pillanat sem, de valamiért mégis lapos, unalmas, szürke.

2013. febr. 2. 08:06
 4/18 A kérdező kommentje:
Hogy is mondjam érthetőbben... Szóval olyan, mintha csak egy baráti találkozó lenne.
2013. febr. 2. 08:07
 5/18 anonim ***** válasza:
de ha beszélgettek és van tüz is akkor nem értem mitöl lapos..... ha már baráti találkozo szintjét eléred az már tök jo abbol már bármi lehet. miért mit vársz? tombolo bulizást és hajnalig tarto orgiát???az elsö randin? elsö randinak ez pont elég. ha nem mozgat meg semmi hiába van összhang akkor meg nem lehet tüz.
2013. febr. 2. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

4


Össze vissza beszélsz.


"e valamiért mégis lapos, unalmas, szürke."


Ahol ez van-ott nincs szikra, nem volt, és sosem lesz.

2013. febr. 2. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
A szikrás dolgot a lányok szokták utána felhozni. Szóval akkor kegyes hazugság, értem.
2013. febr. 2. 08:10
 8/18 anonim ***** válasza:
lehet h pont aza baj h rágörcsölsz és mindent beleadsz. nem kell. nem kell felhöjáro turára vinni hogy lenyügözd.. magaddal kell lenyügöznöd... és ha kellesz egy lánynak akkor a szemétdombon sétálva is kelleni fogsz.azzal nem lehet mit tenni ha nem lát benned vmit.
2013. febr. 2. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Túl sok romantikus vígjátékot nézel!

Abban vannak szétbulizós,eszméletlen randik!

2013. febr. 2. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem nézek ilyen megrendezett nyáladzásokat, de köszi a bizalmat! :)
2013. febr. 2. 08:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!