Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rettegek a randiktól, mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rettegek a randiktól, mert laposra sikerülnek. Normális ez?

Figyelt kérdés

Mindig próbálom kihozni magamból a maximumot, hogy megnyerjem a lányt, megvan az összhang, a szikra, meg a többi blabla, amit ilyenkor emlegetni szoktak, de valami mégis hiányzik, nincs élet az egészben. Beülünk valahova, sétálunk valahol, elutazunk országon belül valamerre és ennyi. Semmi extra, semmi olyan, amitől azt gondolná a lány, hogy hűha, ez a srác egy főnyeremény, milyen ötletes!


Pedig annyi ismerőstől hallom, hogy már az első randin szétbulizták magukat, eszméletlen (na nem szó szerint) jó volt. Nálam ez miért nem megy?


A legutóbbi óta eljutottam oda, hogy félek bármi újba kezdeni, mert úgyis azzal ér véget, hogy rám unnak...



2013. febr. 2. 07:49
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Te csinálod rosszul. A fiúnak kell tudatosítania a lány felé hogy ez nem baráti találkozó ha nem randi. Megfogtad a kezét? Volt fizikai kontaktus? Végén csók?


21/F

2013. febr. 2. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Volt ölelés, kézfogás, csók is.
2013. febr. 2. 11:39
 13/18 A kérdező kommentje:
De ezek nélkül tényleg egy szimpla baráti találkozónak tűntek a randik.
2013. febr. 2. 11:39
 14/18 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok most, hiába vagyunk jól el, imások vele lenni, de egyszerűen ott van egy fal. Rájttem, a kulcs az, hogy flörtölnöd kell vele! Neked a fiúnak kell kezdeni ezt a flörtlést, aztán meg persze a lánynak is folytatni. Mert egy baráti találkozó attól más egy randitól, hogy közben véégig flörtltök (félreérthető megjegyzések, érintések, stb..) szval csak báran!! Attól még, hogy a végén lekapod, és van csók, az még nem jelent semmit. Végig dolgozni kell az ügyön.
2013. febr. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
ja, én 20/l
2013. febr. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

sztem vigyél egy kis spontaneitást a randikba, improvizálj!

én is unnék egy sima beszélgetős kávézós udvariaskodós blablablás randit.

én pl szeretek szórakozni, viccelődni, kicsit piszkálódni pimaszosan, attól sokkal személyesebb kapcsolatba kerülök a fiúval:) persze ha

veszi a lapot és benne van a játékban.

L

2013. febr. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Bocs, hogy ezt írom, de ha unalmasnak, szürkének, baráti találkozó jellegűnek érzékeled a randikat, akkor mégsincs meg a vonzalom. Ha valaki nagyon-nagyon bejön nekem, akkor egyszerűen nincs ilyen. A mostani szerelmemmel minden egyes randi olyan volt, hogy életem legjobb élményeiként tartom számon. Még nem találtad meg azt, aki úgy igazán felkeltette volna az érdeklődésedet.
2013. febr. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
persze majd olyan randit csinálsz mint a filmekben hogy repültök egy sárkány tetején meg mit tom én :D
2013. febr. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!