Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy esküvőre vagyok hivatalos,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy esküvőre vagyok hivatalos, ahol ott lesz a "kiszemeltem". Hogyan kéne közelítenem?

Figyelt kérdés
Este ugye buli lesz, tánc, stb. Gondolom jó alkalom lehet az ismerkedésre. Tudni kell a lányról, hogy nagyon visszahúzódó típus, nem túl népszerű a fiúk körében, nem volt még pasija, nem iszik alkoholt, nem egy partyarc. Így félig ismeretlenül (1x találkoztunk, akkor sem beszéltünk) hogyan kéne vele beszélgetést kezdeményezni? Csak úgy szimplán nem akarom felkérni táncolni, mert az finoman szólva sem az erősségem.
2013. febr. 2. 12:26
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem meg pont, hogy szimplán fel kell kérned táncolni, bejövős lesz neki, utána beszélgethettek :) légy férfi!
2013. febr. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kénytelen leszel tökösködni. Ha te nem, megteszi majd más.
2013. febr. 2. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Úgy értem, a tánc nem az erősségem :)
2013. febr. 2. 12:59
 4/6 anonim ***** válasza:
Pedig szedd össze minden tudásodat és kérd fel táncolni. Utána már indulhat a beszélgetés.
2013. febr. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

szerintem fogjatok egy üveg pezsit vagy (ja ha nem iszik akkor valami üdítőt) és menjetek el beszélgetni valami csendesebb helyre

ott talán jobban feloldódik :(

2013. febr. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
szia, végül mi lett?
2013. júl. 18. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!