Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érdemes így belekezdeni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes így belekezdeni egy kapcsolatba vagy semmiképp? Szerelem ez egyáltalán?

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki tettszik és szerintem van esélyem nála. Sajnos osztálytársam de ez a legkisebb probléma hiszen elégbsok pár van az osztályban (4). Az a gond hogy nem tudom mit érzek iránta. Az biztos hogy tettszik de vajon ennyi elég? Eddig kettő barátom volt de egyikbe se voltam szerelmes csak vonzónak találtam őket...amikor komolyra fordultak a dolgok nem bírtam tovább hogy nincs meg az a bizsergés, pillangók a csókok alatt stb így szakítottam. Létezik szerinteteek első látásra szerelem vagy hiba arra várni? Érdemes megpróbálni valakivel még egyszer úgy hogy csak tettszik?

#fiú #szerelem; kapcsolat
2013. febr. 3. 12:57
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Utolsó, a tetszés, meg az, hogy érzek valamit a másik iránt, az 2 teljesen különböző dolog is lehet. "Ezren tetszhetnek, de csak egyet szerethetsz". Ezt ízlelgesd, hátha megérted.
2013. febr. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!