Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, ti idegesek lennétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti idegesek lennétek ettől?

Figyelt kérdés
Ha a párotok egy ismerősének a (igen jól sikerült) képe alá olyan kommentet írna, miből kiderül, hogy fantasztikusnak találja a nőt a képen.
2013. febr. 3. 20:10
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Eleonóra, nem rólam van szó, hanem egy kedves ismerősömről, és sajnálom. De nem kérdezhetem meg tőle, hogy bocsi, láttad, hogy a párod mint írkált?
2013. febr. 3. 20:24
 12/19 anonim ***** válasza:
Ahha szóval nem a te párod irkált? De akkor ő nem is tudja, hogy a párja mit csinált?
2013. febr. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

elvileg, ha felmegy facera, akkor látni fogja

de nem kérdezhetem meg, hogy látta-e....az olyan gáz

viszont aggódom érte, tudom, hülyeség

2013. febr. 3. 20:31
 14/19 anonim ***** válasza:
Hát lehet nem is látja.. meg lehet nem is érdekli... mindenesetre nem bánom ki mit mondd..azért tiszteljen már engem annyira a párom, hogy ha meg is néz mást /mert persze vakságot nem fogad senki.../ de ne akkor tegye mikor ott vagyok mellette, és közösségi oldalakon meg ne lájkolgasson másik nőt és pláne ne írjon, mert ez számomra visszataszító...ráadásul elég sok kellemetlenséggel jár, mivel, hogy ugye nem csak én látom, hanem mások is... és vajon ők mit gondolnak majd??
2013. febr. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
ez az Eleonóra, pontosan ezt gondolom én is. én is így vettem észre, hogy ismerősük vagyok, és bevallom elég rosszul esett, pedig nem az én pasim
2013. febr. 3. 20:46
 16/19 anonim ***** válasza:
hát valószínűleg náluk valami nem úgy megy ahogyan kellene... :/
2013. febr. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
pedig én azt hittem, hogy igen :(
2013. febr. 3. 20:57
 18/19 anonim ***** válasza:
Néha azok a kapcsolatok amiket a külső szemlélő tökéletesnek vél... ott sokszor belül még rohad valami...
2013. febr. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Valóban nem vakságot fogadunk. Lájkolgassa felőlem más csajok képeit :D Én is néha belájkolom fiú haverjaim fotóit... de én se írkodom oda, hogy "Húúú Béla, de kigyúrt vagy, ahh de szexi"..
2013. febr. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!