Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeret még? Ágyba bujunk a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeret még? Ágyba bujunk a barátom elfordul, ugy tesz mintha aludna. Elvárja, hogy én simogassam ő meg semmit? Sejtésem az, hogy van barátnője. Akkor miért van velem? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2009. szept. 4. 06:22
 1/5 anonim ***** válasza:
73%
Beszéld meg vele, te zseni, hogy várhatod el, hogy bárki is tudja helyettetek az ilyet? Sírnom kell.
2009. szept. 4. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
az én párom is ilyen,és sajnos nem lehet megbeszélni,hogy változtasson egy picit,mert Ö azt mondta,hogy el is fogadhatom,meg nem is -de nem fog változni,8-éve vagyunk eggyütt,és nem hinném,ogy van valakije.Ö ilyen,és pont.
2009. szept. 4. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Utolsó: te meg jó hülye vagy hogy így hagyod.
2009. szept. 4. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
ha szereti az ember a másikat,még arra is hajlandó független a párja hozzáálásától,hogy teljesitse amit szeretne,Ha magátol nem hajlandó kezdeni,de mégis szex-el,ha kezdeményez v.ki,akkor miért ne kedjük ha ez van?
2009. szept. 8. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Utolsó kommentelőnek ,nem nagyon értem ám hogy mit akar evvel kifejezni.ha ő nem közeledik felém akkor talán én közelitsek ?Ja ő neki barátnője is van nekem meg senkim .Nem tudom milyenek a fiuk ,mert hogy sose monott sex közben még semmi szép erotikus szavakat.sose monja hogy szeretlek meg hogy jo volt .hát nem tudom mit tegyek?

ott kellene hagynom ?Mert már azon gondolkodom .Hiába szeretem én az csak egyoldalu ,és akkor nem éri meg .Kérem segitsetek ,tapasztaltak kommentjeit várom .Szép napot!!!!!!!!!!!!!!

2009. szept. 9. 06:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!