Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ismeretlen hajgumit találtam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kávétejszín kérdése:

Ismeretlen hajgumit találtam párom ágyában. Aggódhatok?

Figyelt kérdés

Nem lakunk együtt, de amikor tehetjük, együtt alszunk (hetente 3-4 alkalommal mindenképp). Munkaidőnk pont olyan, hogy egész nap elkerüljük egymást.

Tegnap egy ismeretlen hajgumit találtam az ágyában.

Mire gondolnátok?


2013. febr. 4. 17:52
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
100%
Én arra amire te. (Bár én rendkívül gyanakvó vagyok.) De ettől még nem biztos a dolog.
2013. febr. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
100%
hát nem tudom kivel lakik,lehet e másé pl családtag,de ha nem hosszú a haja akkor érdekes a dolog,figyelj oda
2013. febr. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 A kérdező kommentje:

Szüleivel, húgával és a sógorával. De a húga és a sógora külön laknak, miért fetrengenének az ágyában?

Ez csak azért fura nekem, mert egyébként szinte tudom az egész napi programját... Meg ha otthon van, csak játszik (számítógép), szóval nehezen tudnám elképzelni.

Tegnap találtam, amikor ágyaztam, kérdeztem, hogy ez kié. Azt mondta, nem tudja, de majd megkérdezi anyukáját, hátha ő porszívózta végig az egész házat, és a húgáéknál összeszedte... A porszívóból nem esik így ki... Vagy túl gyanakvó vagyok?

2013. febr. 4. 17:58
 4/49 anonim ***** válasza:
34%

Szerintem megcsalt!

Ha nem hosszú hajú a párod,akkor ...

szagold meg a hajgumit,valami egyéb nőies illata van neki?

2013. febr. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 A kérdező kommentje:

Nem tudom megszagolni, amikor megtaláltuk, rögtön a kukába dobta. Amikor rákérdeztem, hogy miért tette, azt mondta azért, mert nem tudja, hogy kié, minek tartogassa.

Azt is mondta, majd megkérdezi anyuját, hogy kié lehet... Előzzem meg, és kérdezzem meg húgát, hogy nem hagyott-e el egy hajgumit?

2013. febr. 4. 18:01
 6/49 anonim ***** válasza:
21%

A huga miért feküdt volna bele a fiú-testvér ágyába, különösen, ha nem is laknak együtt. Ha pedig egy helyen laknak, akkor a húgának is meg van a saját fekhelye, és ezért nem fog a fiú-tesó ágyába belefeküdni.

Én a helyedben nem kérdezősködnék tovább, csak erősen nyitva tartanám a szemem.

2013. febr. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 A kérdező kommentje:
Na jó, de feltűnően rádobva az ágy közepére? Elég fura...
2013. febr. 4. 18:10
 8/49 anonim ***** válasza:
53%
Jajj, de naívak vagytok! Mert a húga nem feküdhetett azon az ágyon, amíg pl. laptopozik, vagy olvas, vagy tv-zik, vagy dvd-zik, vagy bármi egyéb, igaz?..Magyarország, én így szeretlek!
2013. febr. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:

De, feküdhet ott a húga, de a hajgumit nem szokás csak úgy otthagyni :)


Valamint ha a húg lett volna, nyugodtan megmondta volt a srác, hogy "ja, itt bohóckodott a húgom a múltkor mikor dvd-t néztünk, biztos itt felejtette".

2013. febr. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:
65%

Ki szokott nála takarítani? Annak a hajából is kieshetett!

Ha ennyire nem bízol a párodban, akkor nincs értelme a kapcsolatotoknak!

2013. febr. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!