Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor, miért mondja azt magára egy pasi, hogy ő rendes srác?

Figyelt kérdés
Ezt sokszor hallottam olyanoktól, akik csak kihasználták a lányokat, esetleg van kivétel is?
2013. febr. 5. 08:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Mert most mondja meg, hogy ő szemét? És csak kihasznál? Nyilván a jót akarja magáról mutatni. Sajnos...
2013. febr. 5. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az mindig büdös, ha valaki magát dicséri.
2013. febr. 5. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 ASOT ***** válasza:

Ja elsőknek igazuk van!

ezt amugy sem mondják egyébként ugy magukról az emberek, hogy "képzeld én nagyon rendes srác vagyok" mi ez valami dedó? aki meg ilyen hülyeségnek bedől hát az is dedó..

2013. febr. 5. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én úgy tapasztaltam EDDIG, hogy ezt csak olyanok mondják, akik nem rendesek.

A valóban rendes pasik sosem mndják ezt, sosem kérkednek ezzel. Ők csak bizonyítják. :)


23l

2013. febr. 5. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Akkor itt vagyok, az ellenpélda.

Én mondom magamról, mert igaz is, de nincs barátnőm. Ezt nem hiszik el. Hogy bizonyítsam be nekik? Sosem bántom meg őket, és tisztességesen állok hozzájuk.

Jó persze, előttük eltűnik a határozottságom, mert zavarban vagyok, amit a mai napig nem tudtam eltüntetni az életemből.

2013. febr. 15. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!