Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak én érzem úgy vagy már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én érzem úgy vagy már tényleg nem szeret?

Figyelt kérdés
az utóbbi időben teljesen megvátozott,s ezt az én viselkedésemnek tulajdonitja,pedig én csak azt szeretném,hogy olyan legyen mint régen. Mikor cheteltünk folyton tett smilykat most meg örülhetek ha rám ir,régen mindig mondta,hogy szeret,meg hogy hiányzom,pedig csak pár óra telt el mióta elváltunk,most lassan 1 hete hogy nem taliztunk s egy szóval sem mondja hogy szeret vagy akar látni. mi a baj? mit tegyek?
2013. febr. 6. 14:26
 1/4 Hanariko ***** válasza:
Hát lelohadt a lelkesedése irántad, az tény. xD Mióta vagytok együtt?
2013. febr. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát szerintem már nem szeret. Ellaposodott a kapcsolatotok. Fontos lenne tudni mennyi ideje vagytok együtt? Mert a szerelem idővel múlik az a jó ha egy mély szeretetés tisztelet, ragaszkodás veszi át a helyét.
2013. febr. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
kb 2 hónapja vagyunk együtt. Eleinte nagyon nehéz volt,de mióta elkezdődött a suli nagyon sokat vagyunk együtt. talán ez a baj?
2013. febr. 6. 14:41
 4/4 anonim ***** válasza:
2 hónap nagyon kevés idő. Még akkor is ha sokat voltatok együtt ezalatt a 2 hónap alatt. Ennyi idő után ha ellaposodik a kapcsolat mi lesz 2 év múlva vagy 20 év múlva. Sajnálom hogy ezt kell mondanom de nem sok jövője van a kapcsolatnak. Tapasztalatból mondom.
2013. febr. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!