Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jól érzem hogy a barátnőm már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól érzem hogy a barátnőm már nem szeret?

Figyelt kérdés

Folyton mondogatja hogy szeret/nagyon hiányzom neki....ha együtt vagyunk folyton a nyakamon lóg, és egyfolytában mondja hogy mennyire jó velem, stb....mindent meg tudunk beszélni, rengeteg a közös dolgunk...én nagyon szeretem őt....


De amikor valamiért nem tudunk találkozni akkor teljesen hidegen fogadja, annyit mond hogy ez "nagyon sz.r", de kb. mint egy szobor, semmi érzelem nincs benne....(ha 2 hétig nem látjuk egymást akkor is ugyanez a hidegség)

Most is végig ráérnék de a hó miatt nem találkozhatunk elvileg...:/

Ha nálam van akkor mindig korábban el akar menni, pedig simán maradhatna még....


...komolyan, néha én érzem már hülyének magam h szinte pitizek azért h találkozhassunk.....


Sajnos megbeszélni ezt nem lehet, mert vhogy mindig az a vége h én vagyok a hülye h ilyeneken problémázok....


Ő sokkal jobban elvan nélkülem mint én nélküle....szerintem....


Ez ellen mit tudok tenni? Vagy törődjek bele h már nem szeret? (Ha meg nem szeret akkor miért van velem?)


(bocs, a kisregényért, aki volt már beleesve vkibe az talán megérti)....


2013. jan. 17. 22:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
A szó elszáll a cselekedet beszél.
2013. jan. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ismerős a szitu, ha a saját tapasztalataimat veszem alapul, akkor azt tanácsolom, hogy sok jóra már ne számíts ettől a kapcsolattól...
2013. jan. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Ettől tartok én is :(
2013. jan. 17. 22:17
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát öreg legyünk őszinték, vagy megcsalt vagy kezd elunni téged , újíts be valamit vagy szakíts vele és nézd meg az eredményt hogy vissza akar e menni hozzád. Ha igen, nem csalt meg , ha nem akkor gond van és jobb is hagyni az egészet. Tudom ez itt gyerekes felfogásnak látszik, de ha a csajod is ilyen gyerekesen kezeli hogy a végén te vagy a hibás akkor nehogy már férfi létedre te legyél a csicska. Hajrá!
2013. jan. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem úgy viselkedsz mint egy csaj... Azok komplikalnak mindent túl.
2013. jan. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
nem komplikálok....de egy hosszabb kapcsolatban sztem a te agyadat is b.sznák ezek a dolgok....
2013. jan. 17. 22:29
 7/11 anonim ***** válasza:
Hanyagold egy kicsit, ha nem keres, hogy mi van veled, akkor van neki más aki ápolgatja helyetted.
2013. jan. 18. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

"A kérdező kommentje:


nem komplikálok....de egy hosszabb kapcsolatban sztem a te agyadat is b.sznák ezek a dolgok...."


Hidd el, hogy nem komplikálnám túl a dolgot. De mindenkinek mások az igényei... Te igényled azt, hogy állandóan lógj a nyakán, és elvárod azt, hogy ő is a tieden, és ha ez nem lehetséges, akkor telefonon mondod neki az okosságot, és rosszul esik, hogyha ő annyit, mond, hogyha nem tudtok találkozni, hogy "ez de szar".



Hát basszus... Nekem is az agyam kivolt a barátnőmmel, amikor 20 évesen annyiból állt volna neki az élet, hogy egész nap együtt. Semmi sport, semmi haverok, semmi kikapcsolódás, csak mindig együtt. Ha meg nem voltam ott,akkor jöttek folyamat az sms-ek, hívások stb. És ha nem tudtam reagálni, akkor azonnal már tuti nem szeretem, meg megcsalom, vagy elhidegülök. Aztán volt jó pár alkalom, hogy azt csinálta, mint az egyik idióta válaszadó. Megnézte, hogy vajon szeretem-e és kidobott, mint a pics@, de én szerelmes voltam, és visszamentem hozzá. De utána is folyamatosan ez. Hogyha volt egy rossz napom, vagy csak nem volt kedvem valamihez, azonnal jött a hiszti, hogy "jajj már nem is szeretsz, szakítani fogok, mert így csak szenvedek, nincs értelme már ennek stbstb".



Ezzel, hogy gondolom mondogatod neki, hogy "már nem is szeretsz", csak azt éred el a végén(magamból kiindulva), hogy tényleg az agyára mész és egyre kevesebbet akar veled találkozni, majd a végén meg el is hagy, mint a sicc.


Kib@szott idegesítő. Szégyelld magad, hogy férfi létedre csinálsz ilyesmit.

2013. jan. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Inkább te szégyelld magad hogy képtelen vagy mondatot értelmezni. Soha nem mondogatom ezeket a dolgokat neki! Légy szíves mutass rá a szövegben hol írom h ezeket mondogatom? Sehol! Nem terhelem vele, nem picsogok vele soha! Sosem jön ki ilyesmi a számon.

Csak magamban gondolkozom néha ezeken! Így már érthető?

2013. jan. 18. 16:12
 10/11 anonim válasza:

És így egy év elteltével mi lett a fejlemény?

Mert nálam/nálunk is ugyan ez a szitu! :/

2014. febr. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!