Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Nektek hátrány ez egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek hátrány ez egy új párkapcsolatban? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

20 éves leszek az idei nyáron. 2évig szerelmes voltam egy fiúba, végül sikerült összejönnöm vele. 2011.januártól 2011 júliusig tartott a kapcsolatunk 15 évesen szerettem bele, 17 és fél voltam mikor összejöttünk. Nekem minden téren ő volt az első, vele veszítettem el, vele csókolóztam először. Mostanra sikerült túltennem magam a szakításon, és eljutottam odáig hogy új kapcsolatot szeretnék. Szerintetek hátrány ez nekem hogy a velem egykorú lányok általában sokkal tapasztaltabbak nálam, több kapcsolatuk volt és több fiúval voltak. Én meg mondhatjuk úgy hogy lassan 20 évesen szinte tapasztalatlan vagyok kapcsolat téren. Lehetett volna lehetőségem új párkapcsolatra, de nem álltam készen, nem léptem még akkor túl az előzőn és ezért elutasítottam azokat a fiúkat akik közeledtek.


19,5 L


2013. febr. 6. 23:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem az.
2013. febr. 6. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 panini ***** válasza:
nem.
2013. febr. 6. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem hátrány, sőt ! A mai ribancosodó világban te kincsnek számítasz.
2013. febr. 6. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 panini ***** válasza:
nem.
2013. febr. 6. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 fospuska ***** válasza:
100%
nekem volt egy 5 évvel fiatalabb csajom suhanckoromban, én speciel imádtam,hogy olyan kis esetlen volt. aztán kikupálódott,de szerintem egy palinak nagy élmény,ha mellette tanul meg a barátnője sok mindent a szexről.
2013. febr. 6. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mindenki érett egy kapcsolatra. Ez nem vizsga!
2013. febr. 6. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
szia Fruzsi :) nem :)
2013. febr. 6. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem hátrány,sőt.Ez egy komoly gondolkodású pasinak imponál,mert biztos lehet abban,hogy nem csak az ágybetétje akarsz lenni,hanem valóban kapcsolatot szeretnél.Légy büszke magadra,hogy nem vagy ribi :) .
2013. febr. 7. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Voltam már együtt egy-két lánnyal és - én csak a szexről beszélek most - egyáltalán nem jelent semmit az, hogy hány fiúval voltál együtt.

Feküdtem le olyan lánnyal, akinek én voltam a 20., meg olyannal is, akinek a 2. és az utóbbi sokkal jobb volt, minden tekintetben.

Nem azt mondom, hogy aki sok fiúval van együtt, az egy szar, csak arra akarok kilyukadni, hogy ezek a dolgok, amiről beszéltél benned dőlnek el, hogy mennyire vagy érett, stb.

Szóval nem hinném, hogy hátrány, hogy csak egy pasid volt, illetve ki sem kell, hogy derüljön. Kit érdekel? Aki téged akar, az nem a múltaddal foglalkozik.

2013. júl. 8. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!