Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, ti ódzkodtok az olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti ódzkodtok az olyan lányoktól, aki nem tervezi, hogy valaha is gyereket akar?

Figyelt kérdés
Amikor párkapcsolatban vagyok és felmerülnek az ilyen kérdések, hogy hosszútávon, stb...én mindig kifejtem, hogy nem szeretnék soha gyereket. Jó, még én is szinte gyerek vagyok, de nem hiszem, hogy valaha is fog ez változni. Számomra fontosabb inkább a munka, a siker, stb..egy gyerek nagyon elcseszné az egészet, meg aztán tudom, hogy jó anya lenni, sosem szerettem a gyerekeket, kifejezetten kerülöm őket. Van, amikor ha ezeket így elmondom egy fiúnak, akkor egyszerűen nem tudja hová tenni és pár hónap múlva szakítunk, mondván, hosszútávon nem biztos, hogy illenénk egymáshoz. És nem ez az egyetlen eset, hogy azt tapasztalom, a fiúk kerülik az ilyen lányokat. Miért?
2013. febr. 7. 01:55
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
*nem tudnék jó anya lenni, ezt akartam írni fent
2013. febr. 7. 01:56
 2/22 anonim ***** válasza:
38%
Igen én ódzkodnék tőle. Nem szeretem az olyan lányokat, akik annyira karrieristák, hogy a normális család helyett is a munkájukat, a pénzt választják. Majd idős korára jön rá, hogy k*rvára egyedül van!
2013. febr. 7. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
49%

ez most elgondolkodtatott valószínűleg én sem maradnék veled együtt hosszútávon

szerintem az emberek nagy többségébe genetikailag be van épülve h szaporodjanak és örökítsék tovább a génjeiket

viszont az is lehet h ezt csak most gondolod így idősebb korodban változhat ez még bármilyen biztosan látod is most ezt 22/F

2013. febr. 7. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
74%
Én nem kerülöm mert én meg nem tudnék jo apa lenni :) Innentöl miért b*sznék ki egy ártatlan gyerekkel hogy kap egy hülye apát? :) Akkor már inkább ne legyen gyerek. :)
2013. febr. 7. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

Én szeretnék néhány(1-2 )éven belül feleség és gyerek projektet kezdeni.Mármint addigra meglegyen.

De ez elött nem számított,hiszen nem mindenkivel tervez az ember örökre.

Főleg 18 körül...

Mondjuk 23 vagyok,és az se sok.(és pasi)

2013. febr. 7. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
32%

Nálam nettó, azonnali válóok, és az volt mindig is. Miért? Azért, mert

- hosszú távra, pontosabban életvégig tervezem a párválasztást (más kérdés, hogy nem jön össze)

- sokáig én sem akartam gyereket, de tudtam, hogy egyszer majd fogok

- a biológiai programunk is ez: génállományt továbbörökíteni.

2013. febr. 7. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
0%
Nagyon szürke élted lesz így . Persze változhat évek múltán gondolkodásod, harmincas éveid közepén se késő gyereket vállalni,addigra csak eléred amit szeretnél + befér a képbe egy gyerkőc.
2013. febr. 7. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Sokan összekötik az anyai ösztönöket a tökéletes nővel. (Szerintem tévesen)

Ez lehet a dolgok miértje.

Mondjuk addig nem derülne ki milyen anya lennél, ameddig ki nem pròbàlod.:-)

Persze megértem mi "taszít" a dologban, asszony is hozzàd hasonlòan gondolkodik, nem is bànom , magam sem vagyok nagy gyerekpàrti.

2013. febr. 7. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
75%

Én még örülnék is neked, sok ember szüli a gyereket a nagyvilágba halomszámra, meg a nyomorba ahol enni alig van pénz, de gyerek az kell persze mert "alap emberi törvény" ami marha nagy baromság szerintem. Ha van normális anyagi helyzet ami hosszútávú és nem kell nyomorogni ott azt mondom oké legyek egy gyerek, de akkor sem éltbe vágó. Mert ugye az anya elvárja hogy eltartsák a gyerekével együtt őt magát is ha éppen gyesen van vagy munkanélküli. Csak a mai emberek már sajnos állatmódjára viselkednek és nem gondolkodnak, a legnagyobb nyomorban is halomra szülik a gyerekeket, hogy azok is éhezzenek és elbasszák az egész életüket. Többek között saját magukét is elbasszák ezzel és nyomorba taszítják még jobban...

Sajnos kevés az ilyen ember aki így gondolkodik mint te és ezért népesülünk túl a világban. Afrikában még megértem azt ha állatmódjára szülik a gyerekeket mert ott buták. De ha a civilizált emberek is így gondolkodnak az már aggodalomra ad okot. Már pedig így gondolkodnak...

2013. febr. 7. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Én nagyon is.

Szeretnék gyereket, de csak olyan emberrel akivel boldogan élnénk és úgy is nevelnénk őket :)

2013. febr. 7. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!