Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit tesztek azért, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tesztek azért, hogy egy induló ismerkedés folytatódjon? Mit csináltok azért, hogy ne legyen "kínos csend"? Egyáltalán tesztek-e érte?

Figyelt kérdés

Úgy értem, érdeklődőek vagytok-e akkor is, ha egy férfi kezd felétek nyitni és ti önszántatokból amúgy nem nyitottatok volna felé, akár interneten, akár élőben. Megadta egy lány a netes elérhetőségét, elkezdtem vele beszélgetni, de folyton az van, hogy én kérdezek, ők válaszolnak és itt meghal a dolog. Sokszor tapasztalom ezt. Miért van ez? Nem vagyok tirpák, szexéhes kanmalac, aki csak arra megy rá a beszélgetésben, hogy mikor d.ghatnánk. Túl unalmas a normális érdeklődés? Ez valami generációs defekt?


Korotokat és nemeteket tüntessétek fel, please.


2013. febr. 7. 21:08
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Legjobb esetben magától pereg a beszélgetés, ahogy írta valaki előttem, h hajnalig tudtok beszélgetni... én is ezt keresem minden fiúban, akivel elkezdek beszélgetni.

Ha döcögősebb a dolog, akkor sincs még veszve minden. Én, ha szimpatikus a srác, akkor kérdezgetem mindenről, ami eszembe jut, de ha sosem kérdez vissza, akkor inkább hagyom. Ha pedig ő kérdez, igyekszem minél terjengősebben, érdekesen válaszolni, h lássa, h akarok vele beszélgetni :)

Lehet, h eddig egyik lánnyal sem voltál egy hullámhosszon. Nekem ugyanez a tapasztalatom mostanában a fiúkkal, akikkel beszélgettem, mint amit leírtál.


20/L

2013. febr. 7. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!