Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rosszul kezeltem a helyzetet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszul kezeltem a helyzetet?

Figyelt kérdés
Régen volt barátom. A mostanival 3hét járás után feküdtem le. Rá 1hétre ott lent kijött valami furcsaság. Elmentem a nőgyógyászhoz, és nemi betegséget diagnosztizált, hozzá is fűzte, ilyet csak olyantól lehet elkapni, aki sűrűn váltogatja a partnereit és nyál útján, vagy ha a kezével ér ott lent hozzám is elkaphatom. Gumival védekeztünk és mégis elkaptam tőle! Utána felhívtam, elmondtam neki és azonnal szakítottam. Kicsit most bűntudatom van, hogy olyan durván szakítottam,de ő meg átvert azzal, hogy eddig csak 2komoly barátnőt vallott be. És utólag hallom vissza, hogy szinte minden héten váltogatja a csajokat.
2013. febr. 9. 19:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Valsz. 2 komoly volt, meg 20 ribanc. Ne érezd rosszul magad, megérdemelte, ha ilyen felelőtlen. Lehet, hogy AIDS-es is?! Sose tudhatod...
2013. febr. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ja és 25L vagyok (1.)
2013. febr. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Milyen nemi betegség? mert ha nőgyógyász kezel akkor az csak nemi úton terjedő fertőzés de ha nemi beteg gondozóba is járnod kell az rendes nemi betegség amit nehéz kikezelni.
2013. febr. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Gumival védekeztünk és úgy kaptam el! De ő állandóan a kezével matatott ott lent nálam és a nyelvével is. Herpeszről van szó. Ennek már több hete. Írtam sms-t neki, hogy kezeltesse magát, mert ő hordozó, és keresse fel az ex partnereit, erre meg kiosztott, hogy ő nem volt rajtam és a 2 lányon kívül senkivel, és ne játszam itt a ribancot. Fura, hogy én eddig gumival védekeztem és előtte nagyon sokáig senkivel sem voltam.
2013. febr. 9. 19:52
 5/7 A kérdező kommentje:
Bár egyszer kiszakadt a gumi,azonnal tisztálkodtam utána. És így is elkaphattam, még mindig nagyon dühös vagyok! Bíztam benne, gyorsan meg is szerettem és ezt kaptam "ajándékba".
2013. febr. 9. 19:54
 6/7 anonim ***** válasza:
A herpesz nem komoly nemi betegség , a pasid meg egy köcsög szerintem ne legyen bűntudatod bár lehet ,hogy tényleg nem a farka volt ffertőző hanem a szája úgy is elkaphattad ha csak épp kezd kijönni egy herpesze
2013. febr. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Elég csúnya volt oda lent. És fájt is. Az első barátom herpeszes volt, mármint a száján,neki a stressztől jött ki mindig, tőle sose kaptam el semmit. Viszont ez nemi herpesz volt.
2013. febr. 9. 20:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!