Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nincsen egy normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincsen egy normális fiú sem?

Figyelt kérdés
Szép lány vagyok.Legalábbis sokan ezt állítják.Nem viselkedem úgy,mint egy könnyűvérű fruska,mégis megtalálnak a legnagyobb tahók.Az összes fiúnak,aki közeledik hozzám,annak csak szexre kellek.Nem mondom,hogy nekem egy nagyon komoly kapcsolatra lenne szükségem 16 évesen,de,azért nekem nem szexből áll egy ismeretség/kapcsolat.Miért van az,hogy egy normális fiú sem talál meg?Hiába keresek,azok vagy foglaltak vagy számomra már idősek.Valakinek valami ötlete/tanácsa?
2009. szept. 5. 18:38
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Mert a normális fiúk úgy gondolják hogy egy csinos lányt úgysem kaphatnak meg (általában).Plusz aki jól néz ki arról sokszor azt gondolják h egy k**va,ez vvan az én osztályomban is.van egy tök normális csaj csak hát szétsminkeli magát meg minden.És amúgy normális fiúkból nincs sok tehát ngayon nézni kell az időpontot:)Várj,és megtalál a szerelem.
2009. szept. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

1még itt vagyok:D

2 hát nem tudom de az osztályomba kockák járnak (számítógép előtt ülnek a többiek meg beszívnak) szóval nemkönnyű normálisat találni

am még nekem sincs b.nőm mert a suliba a lányok többsége ronda szal nem könnyű és én is szívesen ismerkedek normális lányokkal

17f

2009. szept. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
abban a korban az a normális ha szexelni akarnak. igazából később is. amíg te nem akarsz, addig jobb a barátnőkkel lógni, sok problémától kíméled meg magad. és szexen kívül szinte mindent lehet csinálni velük is. :)
2009. szept. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
az elsőnek van igaza... a normális srácok nem hiszik, h van esélyük nálad...
2009. szept. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

a szépség relatív. A gimis osztályomban volt egy csaj,aki nagyon szépnek tartotta magát. Iwiwen bejelölt, én nem fogadtam el, mert annyira rút szegény, hogy nekem ott ne "díszelegjen"...


amúgy meg van rá még kb 14 éved, hogy betaláljon egy normális fiú. Vagyunk páran.


18F

2009. szept. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
énis téged.... na és normális lány miért nincs? nabummm
2009. szept. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is az van, h. általában a lányok tehetnek erről, h. csak sexre kellenek a fiúnak, mert szerintem ez már (legalábbis nekem) teljesen egyértelmű amikor látok és csajt meg egy srácot együtt, h. kb. mennyi ideig lesznek együtt... mivel a lányok az ún. menő és cool srácokra buknak, akik cigiznek, füveznek, minden nap mással d*gnak, ill. minden nap úgy be vannak baszva, h. azt se tudják hol vannak. az ilyen srácoknak vannak olyan csajozós szövegeik amikre a lányok már rögtön széttárják a lábukat... utána meg csodálkoznak, h. ott maradtak a g**iben egyedül másnap reggelre. míg a többi srác, akink a lány nem csak arra kell, h. megdugja, hanem, h. beszélgessen vele, ill. h. vele legyen, azoknak nincs meg az a bizonyos felszedő szövegük, ill. félénkebbek, és kevésbé mernek kezdeményezni, mert félnek a kudarctól. ezért ezeket a lányok észre se veszik, v. ha észreveszik is, akkor se foglalkoznak velük... pedig nekik lenne jobb, és nem írnák ide be naponta, h. mért nincs egy normális fiú...

megjegyezném, h. én ezutóbbi kategóriába tartozom.


17/f

2009. szept. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Nem azt írtam,hogy a nagy "Ő"-t várom,csak körülöttem mindenki boldog,sőt 80%uk szexuális életet él.Én még nem szeretném elsietni..de azért nap mint nap hallgatni sem jó,ezért is örülnék egy rendes fiúnak.Mellesleg az én osztályom is telejsen ilyen.Info szakon vagyok...és nálunk is vagy kockulnak vagy szívnak,vagy mindkettő:S
2009. szept. 5. 19:37
 9/20 A kérdező kommentje:
Utolsónak: Szerintem ennyire nem kell lehurrogni.Én személy szerint elkerülöm az ilyen "rossz fiúkat",arról nem én tehetek,hogy folyamat csak az ilyenek próbálkoznak be.Én is jobban örülnék,ha végre lehetne egy fiúval komolyabb dolgokról is beszélgetni,nem csak arról,hogy milyen buli volt előző éjjel.Nem minden lány olyan,mint amit az előbb leírtál..:S
2009. szept. 5. 19:41
 10/20 anonim ***** válasza:

az "utolsó hozzászóló" vok. Nem akartalak megbántani a hozzászólásommal, nem is ismerlek. Én csak egy példát írtam, nem rólad, csak úgy általánosságban az olyan lányokról, akik miután találkoztak az ún. nagymenővel, összejöttek vele, és azután nem értik, h. mért hagyta az ott őket. ha megbántottalak volna, akkor bocsi.


van kedved ismerkedni? ha igen írj privátot. azt garantálhatom, h. én nem vok az a "tahó" típusú fiú.nem vok foglalt, és nem is vagyok sztem "túl öreg" hozzád. :)

2009. szept. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!