Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnám rávenni hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám rávenni hogy becézzgessen?

Figyelt kérdés
van egy barátom akivel 3honapja vagyok együtt.nagyon szeret én is öt . csak nem szereti a becézö szavakat se mondnai se ha én mondom.sose mondja eddig max annyi volt hogy drágaság azon is csodálkoztam.csak én eddigi kapcsoltaim miatt hozzászoktam ezekehez
2008. jún. 5. 10:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Egy arra alkalmas pillanatban én mondanám neki, de nem gondolom, hogy egy kiegyensúlyozott, jól működő kapcsolat alappillére lenne. Nem mindenki "becézgetős" típus. Attól még nagyon szerethet Téged. Kívánom, hogy ez legyen a legnagyobb problémátok! :)
2008. jún. 5. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Elhiszem h.hiányzik a becézgetés..Én sose kaptam+, de a mostani pasimtól +kapom:)

Sztem mondd +neki h.jól esne neked, mikor mondod, akkro tedd hozzá azt is h. milyen jó érzéseket vált ki belőled, ha becézget, próbálj meg a lelkére hatni, ne csak mondd, éreztesd is!

Sok sikert:)

2008. jún. 5. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!