Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért gondolja jó sok ember...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolja jó sok ember azt, hogy a pároknak 100%-ban egyezniük kell kívül, belül?

Figyelt kérdés

Tehát arra gondolok, hogy az egyik fél kicsit túlsúlyos a másik fél normális alakú soványabb, az öltözködési stílusok is különbözik kissé, a zenei stílusok is és az egyik beszédesebb, mint a másik.

Szerintem egy olyan párkapcsolatban a legjobb lenni, ahol mindkét fél kiegészíti egymást jó tulajdonságokkal.


2013. febr. 10. 11:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom.
2013. febr. 10. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Úgy vélem, hogy ez a felfogás tizen-, huszonéves felfogás. Néha idősebb korban is jelentkezik, de általában akkora benő mindenki feje lágya és felfogja, hogy tökéletes nincs. Sőt ha kicsit különbözőek, attól még szépen kiegészíthetik egymást.
2013. febr. 10. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, bár abban abban is kételkedem, hogy sokan gondolják így.
2013. febr. 10. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mert ha alig van közös programunk, akkor mi a francnak vagyunk együtt?
2013. febr. 10. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
43%
Mert ezek zoknik, nem emberek. A zokninak van párja.
2013. febr. 10. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem az rossz, ha két ember tökéletesen megegyezik egy párkapcsolatban. Persze, legyen valami közös pont, de emellett nem baj, ha más természetűek, más hobbijaik is vannak.
2013. febr. 10. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én azért gondolom így, mert az előző barátom mindenben az ellentétem volt, kívül-belül. és nem működött, nagyon nem. Évekig együtt voltunk, de mindig volt bennem mélyen valami negatív érzés, egyfajta szorongás vagy nem is tudom minek nevezzem, ami ezekből az ellentétekből adódott.

A mostani barátom ezzel szemben gyakorlatilag mindenben olyan, mint én (persze nem 100%-ban azért, de a legtöbb dologban hasonlítunk), és nagyon felszabadultnak érzem magam mellette, boldognak, és vele mindent meg tudunk beszélni, nem kell folyton veszekedni, ő is lazán veszi a dolgokat...stb

de biztos vannak olyan emberek, akiknek magukkal ellentétes párra van szükségük, én nm ilyen vagyok, ennyi.

2013. febr. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!