Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellene tennem, hogy találjak magamnak egy normális, szerető fiút/férfit?

Figyelt kérdés
20 éves elmúltam és eljutottam oda, hogy szükségem lenne komoly párkapcsolatra. Viszont kicsit reménytelennek érzem, hogy ez valaha is bekövetkezik. Társaságba eddig is jártam, barátaim is vannak, szóval nem az az otthon ülős típus vagyok. Ennek ellenére a szerelem eddig elkerült... Voltak ugyan próbálkozások, de valahogy sosem jutott el komoly szintre a dolog. Tisztában vagyok azzal is, hogy külsőre nem vagyok épp tökéletes, de azért (az eddigi visszajelzések alapján) nem vészes... Új társaságba kellene eljárnom? Vagy szerintetek miben kellene változtatnom? Valaki, akinek esetleg szintén csak később sikerült összejönnie valakivel, akihez tényleg passzolt, tapasztalat?
2013. febr. 10. 12:02
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Igen, talán máshol kéne ismerkedned, nem az ismert megszokott körben mert talán már ott túl sokan ismernek.

Lehet h az öltözködéseden is lehetne változtatni vagy a hajadon, vagy valami egyszerűbb külsőségen.


Komoly kapcsolatot pedig szerintem bárhol lehet találni.


Én discoban is találtam 2 lányt is, az első 2 kapcsolatomat, aminél az első 3 a második pedig 4,5 évig tartott.

2013. febr. 10. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!