Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Igazsagtalansag ezzel fenyeget...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igazsagtalansag ezzel fenyegetoznom? Netes jatekos fiuk, szerintetek?

Figyelt kérdés

A parom egyfolytaban steam ozik ,jatszik a neten,jatekokat cserel...ez mar oly annyira koros hogy legutobb 8000ftot olt bele ebbe a hulyesegbe.Egyutt elunk kulon kasszan. O mindig ilyen hulyesegre kolti a penzt aztan az enyemet meg koltom a paromra mert ugye neki nincs.

Egesz ejjel ott ul, akar fel3ig...reggel meg ugye suli..egyre tobbet log..sosem tanul es szo szerint agressziv ha felhozom hogy mennyit kockul. Ma pl megrangatott hogy mi bajom stb mikor meg nem mondtam el azt mta hogy takarodjak innen...:( naluk elunk. Eddig fenyegettem hogy jelszavat rakok a gepre de azt se tudom hogy kell.Egyezkedtunk hogy mennyit kockuljon ezt nem tudja betartani. A mai takarodj utan kozoltem:torli magat a jatekrol vagy elkoltozom. Ez jogos?


2013. febr. 10. 20:36
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nőként azt mondom jogos a felháborodás. Valahogy mindig kocka pasikat fogtam ki, de soha nem éreztem, hogy háttérbe lennék szorítva a számítógép miatt, vagy, hogy fontosabb lenne nekik, hogy egy játékra költsenek, mint hogy csináljunk valami programot, amire mondjuk költeni is kéne.... na meg, hogy megrángat, rondán beszél veled! Nem kell ezt eltűrnöd. Szerintem ne fenyegetőzz, egyszerűen költözz el, ez később csak rosszabb lesz. Amit a barátod csinál már beteges, ne akard, hogy megnyomorítson!
2013. febr. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Konkrétan mi kell még neked ahhoz, hogy lelépj?
2013. febr. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Az mint mindenkinek..remenykedem hogy jobb lesz..sokszor nem tudom hogy tenyleg ekkora a baj vagy csak en csinalok elefantot a bolhabol?! nincs is nagyon hova mennem...nappalin tanulok mellette diakmunkazok foleg ejjel
2013. febr. 10. 20:52
 4/9 anonim ***** válasza:
Én egyik pasimat "csak" azért hagytam el, mert az egyik netes játék szinte az egész napját kitöltötte, még akkor is, ha ott voltam nála... Oké, én is játszom, de van egy határ, ha meg párkacsolatban élek, szinte eszembe sem jut ez a szenvedélyem.
2013. febr. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ez sosem lesz jobb. Sem a játékszenvedély, sem az agresszió.

Ma megrángatott, holnap mi lesz? Így tervezel vele jövőt?

Jelszóval fenyegeted? Mint az oviban? Két pofon után úgyis megmondod, mi a jelszó.

Takarodj innen? Na, ez egész kedves. Tényleg meg akarod várni a pofont?

2013. febr. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Lányként imádom a "lövöldözős játékokat", viszont nekem is volt iszonyúan kocka barátom, amikor együtt éltünk, neki nem volt munkája, reggelig ott ült a gép előtt, én meg akkor mentem dolgozni, amikor ő ment lefeküdni. :I

Ja és nem változott semmit, úgyhogy szépen elhagytam.

Tedd Te is ezt, mert nagy valószínűséggel nem fog változni.

2013. febr. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

a párod súlyos függő. ennek legékesebb bizonyítéka az, hogy ha nem játszhat, akkor agresszív lesz.

élősködik rajtad, megaláz, bántalmaz.


ha egy mód van rá, költözz. akár már holnap, ez nem lesz jobb.

ha most nem lépsz, akkor később nagyon bánni fogod, h egy hozzád nem illő emberre pazaroltad az értékes éveidet.

2013. febr. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"Egyezkedtunk hogy mennyit kockuljon"


Jézusom, nem lett volna szabad már ideáig sem eljutni!

Ez egy természetidegen szituáció. És mi az hogy megrángat?

2013. febr. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ja, még annyit: szerinted megérdemelsz egy FÉRFIT, vagy csak egy virtuális monitorharcost?
2013. febr. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!